Miks teie uus kasiinoboonus ei pruugi töötada?

Boonused

2022-03-29

Eddy Cheung

Üks suurimaid eeliseid uued online kasiinod on helded soodustused sissemakseboonuste, sissemakseta boonuste, rahatagastuse, lojaalsusprogrammide jne kujul. Kasiinooperaatorid pakuvad mängijatele neid boonuseid uue kliendibaasi hankimiseks ja olemasolevate mängijate hoidmiseks. Aga mis saab siis, kui need boonused ei tööta?

Miks teie uus kasiinoboonus ei pruugi töötada?

Mõnikord ei pruugi boonus saadaval olla. Põhjuseid, miks boonus võib ebaõnnestuda, on mitu. Allpool on toodud levinumad põhjused ja kuidas probleemi lahendada.

Kontrollige boonuse sobivust

Esimene asi, mida kontrollida, kui boonus ei tööta, on sobivus. Uuel kasiinol võib olla sissemakseboonus või muu pakkumine, kuid mitte kõik mängijad ei pruugi olla abikõlblikud. Mõne riigi mängijatel ei ole lubatud neid boonuseid taotleda. 

Lisaks mängijate sobivusele peaksid mängurid veenduma, et nad kasutaksid boonust sobilikes mängudes panustamiseks. Mõned kasiinod pakuvad boonuseid, mis kehtivad ainult teatud kasiinomängudele. See võib olla ka põhjus, miks boonus ei tööta.

Opt-In

Kasiinoboonuste osas saavad mängijad lubada boonustele juurdepääsu või loobuda ja mängida hasartmänge ilma boonusteta. Kui mängijad boonust ei saa, võib juhtuda, et nad pole kasiino kampaaniates osalenud. Mängijad saavad kasiinokontole sisse logida ja tutvuda kampaaniatega, et teada saada, kas nad on kasiino kontole lubanud.

Aktiveerimine

Paljud uued online kasiinod annavad mängijatele automaatselt boonuse pärast kampaanialäve täitmist. Boonus kantakse automaatselt mängija kontole. Mõnes online kasiinos peaksid mängijad aga boonused aktiveerima, sisestades boonuskoodi või kupongi. 

Ilma boonuskoodita ei ole võimalik kasiino pakkumisi vastu võtta. Seega, kui boonus ei tööta, kontrollige, kas selle aktiveerimiseks on vaja boonuskoodi.

Kontrollige aegumist

Nii ebatavaliselt kui see ka ei kõla, on boonustel aegumistähtaeg. Operaator annab mängijatele ajaraami, mille jooksul nad peaksid boonust kasutama. Kui see aeg on möödas, ei saa boonust enam kasutada. Sellegipoolest kasutage boonust kindlasti enne, kui aeg otsa saab. Aegumise üksikasjad on üksikasjalikult kirjeldatud kampaaniatingimustes.

Võitud ei saa välja võtta

Ülaltoodud on mõned põhjused, miks kasiinoboonus ei tööta. Mis saab siis, kui mängijad ei saa oma võitu välja võtta? Noh, tavaline põhjus on läbimängimisnõuded. 

Enamik kasiinoboonuseid on seotud rangete läbimängimisnõuetega, mis tuleb enne võitude väljavõtmist täita. Alustuseks on läbimängimisnõuded, mida tuntakse ka läbimängimisnõuetena, mitu korda peavad mängijad boonusraha läbi mängima, enne kui nad saavad oma võidud välja võtta.

Pakkimine

See on kõik, inimesed, mida teha, kui boonus uues kasiinos ei tööta. Kui ükski ülaltoodud parandustest ei tööta, on parem võtta ühendust kasiino klienditoega, et saada tõrkeotsing või selgitusi. Mängijad saavad lisateabe saamiseks külastada ka kasiino kampaaniate lehte või KKK jaotist. Viimane võimalus on lülituda teisele uuele online kasiinole.

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised