3 parimat uut mängu Evolution Gaming Software Providerilt

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker

Avastage võrgumängude teerajaja Evolution Gaming uusimaid ja parimaid. Selles artiklis tutvustame "Evolution Gamingu 3 parimat uut mängu". Need mängud lubavad kaasahaaravat kogemust, uuenduslikke funktsioone ja lõputut lõbu. Olenemata sellest, kas olete kogenud mängija või alles alustate, jätavad need pealkirjad teid vaimustusse. Liituge meiega, kui sukeldume Evolution Gamingi tänul võrgumängude tulevikku, kus meelelahutusel pole piire.

3 parimat uut mängu Evolution Gaming Software Providerilt

Evolution Gaming – uus kasiinotarkvara pakkuja

Evolution Gaming on võrgumängude maailmas silmapaistev nimi. Pühendudes uuendustele ja tipptasemel mängukogemuse pakkumisel, seab Evolution Gaming tööstusele uued standardid. Nende värske lähenemine live-kasiinomängudele ja virtuaalsele meelelahutusele on lummanud mängijaid kogu maailmas, pakkudes pilguheit online-mängude tulevikku. Nii et uurime mõningaid selle uue kasiinotarkvara pakkuja uusi kasiinomänge.

1. Funky aeg

Funky Time on live-mängusaade, mis lööb laineid põnevaima meelelahutusena alates "Hull aegSee on ainulaadne ekstravagantne kujundus, millel on digitaalne DigiWheel, mis on täis dünaamilisi kordajaid ja groovy disco vibe.

Digiratas ja põhimäng

Tegevus keerleb ümber DigiWheeli, mis genereerib igas mänguvoorus juhuslikud kordajad ja määrab need juhuslikesse segmentidesse. Teie eesmärk põhimängus on ennustada, kus ratas pärast keerutamist peatub. Võiduvõimaluste suurendamiseks saate teha panuseid erinevatele segmentidele.

Funky Time boonusmängud

"Funky Time" pakub nelja põnevat boonusmängu:

  • Baari boonusmäng: Diskobaaris valite ühe kolmest juhuslike kordajatega klaasist. Mänguautomaat paljastab lisakordaja ja rataste kordajad kehtivad kõikidele prillidele, millest saavad kasu kõik mängijad.
  • Stayin' Alive boonusmäng: selles mängus on 20-tasemelise kordistiredeliga pallitõmbamismasin. Valige meeskonna värv, edenege joonistatud pallivärvide põhjal ja jälgige STOP-palle. Võidud sõltuvad teie redeli tasemest, kui teie elud otsa saavad, rakendades esialgseid rataste kordajaid.
  • Disco ja VIP disko boonusmängud: Valmistuge härra Funkyga tantsima! Disco mäng toimub 37-ruudulisel tantsupõrandal, VIP Disco aga suuremal 63-ruudulisel tantsupõrandal. Hr Funky kogub tantsides tavalisi ja põrandakordajaid, mis lisatakse teie koguvõitule. Rataste kordajad suurendavad teie tulu veelgi.

Võimalus võita peamises Funky Time mängus

Juba enne boonusmängudesse sisenemist on sul võimalus võita põhimängus. Ratas koosneb 24 tähesegmendist, millest igaüks pakub vaikimisi väljamakset 25:1. See on võimalus võita suur võit lihtsalt põhimängu mängides.

Lihtsustatud panustamise võimalused:

Asjade lihtsustamiseks võite valida kaks lihtsustatud panustamisvalikut:

  • Panusta 12 tähe peale: panustage korraga kõigile 12 tähele, tehes ühe käiguga 12 panust.
  • Panusta 4 boonusele: panustage korraga kõigile neljale boonusmängudele vastavale tähele, lihtsustades teie panustamisstrateegiat.

Filmis "Funky Time" ootab teid fantastiline reaalajas mängukogemus koos võimalusega võita põhimängu panuste ja põnevate boonusmängude kaudu, mis tagavad kordijate ja palju nalja.

2. Ekstra tšilli eepilised keerutused

Extra Chilli Epic Spins™ põnevas maailmas saavad mängijad võimaluse ühendada live-mängusaate põnevus kuue rullikuga slotimängu tulise tegevusega. Selle ainulaadse mängukogemuse eesmärk on suunduda elavale Mehhiko turule, et otsida kuumimat tšillit ja loomulikult mõnusalt aega veeta. Selles jagatud võrgumänguseikluses osalevad kõik mängijad samas mänguvoorus, saades igaüks viis keerutust.

Ekstra tšilli eepiliste keerutuste ülevaade ja eesmärk

Extra Chilli Epic Spins võtab armastatu Megaway pesa ja toob selle otsesaadete stuudiosse. Asjade veelgi lõbusamaks muutmiseks tutvustab mäng erifunktsioone, nagu Piñatas ja Gamble Wheels, mis lisab ootusärevust ja lisab lõbusust.
Extra Chilli Epic Spinsi põhieesmärk on koguda rullikutele vähemalt kolm sobivat sümbolit ja lõpuks moodustada sõna 'HOT', et saada lisahüvesid.

Täiendavad tšillimängufaasid

Avastage Extra Chilli Epic Spinsi mängufaase:

Põhimäng ja tasuta keerutused

Selles faasis puutuvad mängijad kokku kuue vertikaalse rullikuga mänguautomaadiga, mille allosas on veel üks horisontaalne rullik. See horisontaalne rullik võib sisaldada 'WILD' sümboleid, mis võivad asendada mis tahes muud sümbolit, suurendades võidukombinatsioonide maandumisvõimalusi.
Iga keerutuse ajal on mängijatel võimalus koguda kordajaid ja tähti, et kirjutada "KUUM". Kui olete kombinatsiooni "KUUM" edukalt moodustanud, võite võita kuni 16 Tasuta keerutused. Võidu saavutamine on sama lihtne, kui koguda vähemalt kolm sobivat sümbolit vasakult paremale või hankida järjestikustel rullikutel vähemalt kaks lillat tšilli sümbolit, mis on kõige rohkem tasustatud, olenemata nende positsioonist.

Põhimängu keerutused

Igal keerutamisel pöörlevad nii esmane kui ka sekundaarne rullik, mis peatuvad, et paljastada tulemus. Keskmise keerutamise ajal võib ilmuda aedik, mis sisaldab juhuslikku kordajat (vahemikus 1x kuni 5x) või üht tähtedest "H", "O" või "T", mis on vajalik "KUUM" kirjutamiseks

Tasuta keerutused

Koguge rullikutele tähed "H", "O" ja "T" ning sisenete põnevasse 8 tasuta keerutuse faasi. Tasuta keerutuste ajal saate siiski avastada täiendavaid kordajaid või isegi käivitada veel 8 tasuta keerutust. Kõik põhimängu jooksul kogunenud kordajad kanduvad sellesse faasi, suurendades teie võiduvõimalusi.

Mängurataste faas

See etapp hõlmab kahte eraldi ratast, millest igaühel on erinevad värvikomplektid. Mängijad peavad esimesel mängurattal valima punase või lilla vahel. Kui ratas peatub valitud värvisegmendil, saate kaks täiendavat tasuta keerutust. Pärast seda ilmub nelja värvivalikuga (punane, lilla, roheline või sinine) teine ​​hasartmänguratas, mis pakub veel ühe võimaluse saada veel kaks tasuta keerutust. Põhimängu ja tasuta keerutuste faasi kordajad kantakse üle nendele Gamble Wheelsi tasuta keerutustele.

Piñata

Nii põhimängu keerutustes kui ka sellele järgnevas tasuta keerutuste faasis võib ilmuda Piñata. See pidulik funktsioon tagab juhuslikud kuni 20-kordsed kordajad või isegi paljastab kogu "KUUMA" sõna, käivitades koheselt tasuta keerutuste faasi. Mängujuht osaleb siin, purustades Piñata, et avaldada teie auhind. Kõik Piñata kordajad kogunevad ja rakenduvad nii praegusele kui ka tulevastele keerutustele, suurendades Extra Chilli eepiliste keerutuste põnevust.

3. Gold Vault rulett

Gold Vault Roulette on luksuslik mäng, mis tõotab põnevat mängukogemust koos võimalusega saada sagedasi mitmekordseid hüvesid. See ühendab endas klassikaline Euroopa rulett põneva juhuslike numbrite generaatori (RNG) elemendiga, mis lisab teie mängule täiendava põnevuse.

Kuidas Gold Vault rulett töötab?

Gold Vault Roulette'is on teie eesmärk ennustada numbrit, millele pall maandub, tehes ühe või mitu panust, mis katavad selle konkreetse numbri. Iga keerutus paljastab viis kuni kakskümmend kullakangi ja iga kullakang toimib 50-kordse kordajana. Need kordajad paigutatakse automaatselt juhuslikule panusekohale, pakkudes teile võimalust võita mitmekordselt väljamakseid. Korrutatud väljamakse võitmiseks peate tegema Straight Up panuse kullaplaadi kordaja numbrile.
Kui pall peatub ühes ratta nummerdatud taskus, võidate, kui panite sellele võidunumbrile kiibi. Seejärel korrutatakse teie väljamakse vastavalt võidunumbriga seotud kullakangi kordajate arvule.

Kordajate suurendamine kullakangidega

Gold Bar Roulette viib põnevuse järgmisele tasemele, võimaldades teil ühele panusekohale kuhjata kuni kolm kullakangi, mis võib suurendada kordaja väärtust kuni muljetavaldava 150-kordse panuse kohta. Ja kui soovite veelgi suuremaid auhindu, võite püüda paljastada tabamatu Super Gold Bar, mis on väärt 500 korda! Pidage meeles, et mänguvoorus saab paljastada ainult ühe Super Gold Bar.

Võtke ette kuldne seiklus

Olge valmis alustama põnevat seiklust nende väärtuslike kullakangede poole püüdlemisel. Gold Vault Roulette pakub erakordset mängukogemust koos märkimisväärsete hüvedega. Seega, kui otsite põnevust ja mitmekordseid väljamakseid, pöörake ringi ja nautige selles kütkestavas mängus kullakangide jahtimist.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Millised on Funky Time'i neli boonusmängu?

Funky Time'i neli boonusmängu on Coin Flip, Pachinko, Cash Hunt ja Funky Time.

Kuidas Funky Time boonusmängu mängida?

Funky Time boonusmängu mängimiseks panustage lihtsalt ühele neljast kordajast (2x, 5x, 7x või 10x). Kui ratas langeb teie valitud kordaja peale, korrutatakse teie võidud selle summaga.

Mis on Extra Chilli Epic Spins™-i Epic Spinsi funktsioon?

Extra Chilli Epic Spins™ funktsioon Epic Spins annab mängijatele võimaluse võita Extra Chilli slotimängus kuni 20 tasuta keerutust. Funktsiooni Epic Spins käivitamiseks peab ratas maanduma Epic Spinsi pessa.

Mis on Extra Chilli Epic Spinsi funktsioonide langetamise funktsioon?

Extra Chilli Epic Spins™ funktsioonide langetamise funktsioon võimaldab mängijatel osta funktsiooni Epic Spins, et saada kohene väljamakse. Funktsiooni langetamise funktsiooni ostmiseks peavad mängijad klõpsama mänguekraanil nuppu Feature Drop.

Mis on ekstra tšilli eepiliste keerutuste RTP?

Extra Chilli Epic Spins™ RTP on 96,2%.

Mis on Gold Vault ruleti Golden Vault funktsioon?

Kuldvõlvi funktsioon Gold Vault Roulette'is käivitub, kui pall langeb ruletiratta Golden Vault pessa. Kui Golden Vault funktsioon on käivitunud, on mängijatel võimalus võita oma järgmisel panusel kuni 500-kordne kordaja.

Mis on Gold Vault ruleti RTP?

Gold Vault ruleti RTP on 97,3%.

Kas Gold Vault Roulette on saadaval mobiilseadmetes?

Jah, Gold Vault Roulette on saadaval mobiilseadmetes. Mängijad saavad mängida mängu oma nutitelefonis või tahvelarvutis, kasutades oma veebibrauserit.