10 parimat Playtechi New Casinot

Playtech on veebipõhiste hasartmängude ja kaubandustööstuse tarkvara tarnija. See on üks tuntumaid kaubamärke maailmas ning pakub tipptasemel lahendusi ja teenuseid. Sellel veebisaidil, kus oleme loetlenud parimad online -kasiinod, mängib Playtech suurt rolli. Tegelikult kasutavad paljud mänguplatvormid selle ettevõtte tarkvara põneva hasartmängukogemuse pakkumiseks. Veebimängude osas on ülioluline kasutada kasiinosaidi tipptasemel, usaldusväärse ja turvalise tarkvaraga. Sellepärast on täiskasvanute meelelahutusturul nii populaarne kogenud ettevõte nagu Playtech.

Playtechi ajalugu
Playtechi ajalugu

Playtechi ajalugu

Londonis ja Mani saarel asuva Playtechi asutas 1999. aastal Terry Sagi. Esimene kasiinotarkvara käivitati 2001. aastal. Tänaseks on sellest saanud üks vaieldamatuid turuliidreid. Playtech on Londoni börsil noteeritud alates 2006. aastast. Täna on tegevjuht Mor Weizer. Ettevõttel on ligikaudu 1200 töötajat erinevates harudes üle maailma. Playtechi tarkvara omab Gaming Laboratories Internationali väljastatud sertifikaati, mis on väline seireorganisatsioon, mis pakub sõltumatuid konsultatsiooniteenuseid Euroopa, USA ja Aasia suurimatele tarkvaramajadele ja kasiinoteenuse pakkujatele.

Playtechi ajalugu
Uusimad Playtechi kasiinomängud

Uusimad Playtechi kasiinomängud

Innovatsioon on Playtechi ettevõtte missiooni võtmetegur. Seetõttu uuendavad nad pidevalt oma mänguportfelli ning tarkvara võimalusi ja funktsioone. Playtechi uusima mängupakkumise hulgast leiame Age of the Gods Live ruleti, pokkeri ja kasiino live -sisu (koostöös Enlabsiga) ning uhiuue live -ruleti variandi, mis on täielikult pühendatud Hispaania turule.

Kuna kiire Interneti-ühendus muutub üha kättesaadavamaks, kasvab nõudlus suure jõudlusega hasartmängude tarkvara järele hüppeliselt. Playtech on online -kasiinode jaoks üks parimaid valikuid, kuna selle programmeerijate ja arendajate meeskonnad töötavad pidevalt kõige uuenduslikumate tarkvaralahenduste nimel.

Uusimad Playtechi kasiinomängud
Kõige populaarsemad Playtechi mängud

Kõige populaarsemad Playtechi mängud

Tootevalik, mida Playtech pakub, on peaaegu lõputu.

Peamised kategooriad, millesse tarkvara saab rühmitada, on järgmised:

 • Klassikalised online -kasiinomängud: rohkem kui 600 mängu, mis on saadaval kõikidele seadmetele

 • Live -kasiinomängud: uus põnev viis mängida

 • Spordiennustuse lahendused: suur valik spordialasid ja asukohti

 • Virtuaalsed spordimängud: 3D -animatsiooni ja virtuaalspordi simulatsiooni kõige uuenduslikum tehnoloogia

 • Pokker online: suurim pokkerivõrk maailmas

 • Bingo: ühed turul kõige paremini toimivad mängud

 • Mänguautomaadid: kohtade terminalid koos ajakohastatud töö- ja juhtimissüsteemiga

  Playtechi kasiino saidid: turvaline valik

  Playtechi tooted ja teenused järgivad rangeid reegleid, et täita eri riikide turunõudeid. Kasiinoplatvormi jaluse märkmetelt leiate olulist teavet pakkuja sertifikaatide kohta. Enamikul kasiinodel on ka välised asutused, mis nende tegevust jälgivad.

Lisaks kontrollib kasiino vastavuse osakond alati, kui uus mäng või kasiinofunktsioon kättesaadavaks tehakse, nõutavaid standardeid ja küsib reguleerivatelt asutustelt heakskiitu.

Playtech julgustab ka vastutustundlikke hasartmänge mängima. Neil on spetsiaalsed tehisintellekti algoritmid ja mängijate haldamine, et aidata mängijatel hasartmängukogemust maksimaalselt ära kasutada.

Kõige populaarsemad Playtechi mängud
Playtech: Interneti -hasartmängud on turvalised

Playtech: Interneti -hasartmängud on turvalised

Raha osas pakub Playtech parimat tehingute haldamisel ning turvalistel sissemakse- ja maksesüsteemidel. Mängijate isikuandmed on igal ajal turvalised, ehkki kõige arenenum krüptimistarkvara.

End-to-End Player Management jälgib iga mängija tegevust mitmel platvormil, muutes tema tegevuse kontrollimise lihtsaks. Reaalajas toimuva suhtluse kaudu saab Playtechi tarkvara suhelda otse mänguritega, soovitades pause ja pakkudes välja uusi mänge või tegevusi.

Samuti tagab Playtech, et kasiinoklientide tegevuse kaitsmiseks avastatakse pettused võimsate tarkvaramootorite kaudu.

Playtech: Interneti -hasartmängud on turvalised

Viimased uudised

Buzz Bingo ja Playtech toovad slotiturniire
2021-03-26

Buzz Bingo ja Playtech toovad slotiturniire

Buzz Bingo, britid online kasiino veebisait ja Playtech, kuulus tarkvaraarendaja, ühendavad jõupingutusi, et tuua slotiturniirid klientidele kogu maailmas. Mängijad peavad lihtsalt kontrollima Buzz Bingo saidi vahekaarti "Turniirid" ja vaatama käimasolevaid turniire.