Viis peamist boonust, mida pakuvad online -kasiinod

Boonused

2021-07-26

Eddy Cheung

Hulgas Interneti -kasiinode peamised omadused on boonused. Peaaegu kõik hea mainega online -kasiinod püüavad oma klientidele pakkuda kõige tulusamaid boonuseid. Nende stiimulite eesmärk on tavaliselt meelitada uusi mängijaid ja säilitada olemasolevaid. Erinevate kasiinode poolt pakutavaid boonuseid on palju. Allpool on välja toodud viis peamist. Pidage meeles, et mõnel veebikasiino boonusel võib sõltuvalt ettevõttest olla ka teised nimed.

Viis peamist boonust, mida pakuvad online -kasiinod

Tervitusboonus

Tervitusboonus, tuntud ka kui registreerumisboonus, on tõenäoliselt online kasiino mängijate seas kõige populaarsem. Tavaliselt pakutakse seda kõigile mängijatele eduka registreerumise või sissemakse korral. Boonust pakutakse tavaliselt protsendina esimesest sissemaksest, mille mängija teeb. Boonuse sidumine esimese sissemaksega aitab tagada, et mängijad ei kasuta seda boonust kasutades mängides ja pärast kaotamist järgmisele saidile liikudes. Tavaliselt pakutakse tervitusboonust kupongi või boonuskoodina.

Sissemakseta boonus

Sissemakseta boonuseid pakutakse mängijatele tavaliselt olenemata sellest, kas nad hoiavad raha oma panustamiskontodele. See tähendab, et mängijad saavad boonuseid ära kasutada ilma riski kandmata. Enamik kasiinosid pakuvad tavaliselt seda tüüpi boonuseid alati, kui nad uusi mänge või funktsioone käivitavad. Seega saavad mängijad neid proovida ilma oma rahaga riskimata. Kuid mitte ühegi sissemakseboonuse suhtes kehtivad arvukad piirangud ja panustamisnõuded võrreldes teiste boonusliikidega. Näiteks võivad need piirduda konkreetsete mängudega ja neil on kõrged panustamisnõuded.

Laadige boonused uuesti

Tuntud ka kui lojaalsus- või sissemakseboonused, on uuestilaadimise boonused need, mille mängija saab pärast järgmiste sissemaksete tegemist. Mängustiimulid on seotud summaga, mille mängija oma mängukontole lisab. Tavaliselt pakutakse neid, et julgustada mängijaid lisama raha ja pikendama kasiino fuajees viibimist. Enamasti arvestatakse boonuse kvalifikatsiooni kindlaksmääramisel tavaliselt mängija tegevust eelmise sissemaksega. Erinevalt teistest boonustest ei ole ümberlaadimisboonused üldiselt erakordselt kõrged. Kuid neil on ka suhteliselt madalad nõuded.

Tasuta keerutuste boonused

Tasuta keerutused on veel üks populaarne boonusliik, tavaliselt pakuvad kasiinod, mis pakuvad selliseid mänge nagu mänguautomaadid ja loteriid. Tasuta keerutusi pakutakse tavaliselt erinevates olukordades, sealhulgas uue teenindusaja mängu käivitamisel, mängija registreerumisel ja reklaamikampaaniate ajal. Mängija saab tasuta keerutustest saadud võidud välja võtta, kui kõik tingimused ja nõuded on täidetud. Mõnel kasiinol on tasuta keerutuste jaoks ka maksimaalne väljamakse summa.

Cashback boonused

Raha tagasimakseboonused toimivad teist tüüpi boonustega võrreldes pisut erinevalt. Mängija peab raha sissemakse tegema, mängima ja kaotama, et raha tagasi saada. Tagatisraha on tavaliselt protsent kaotatud rahast. Sarnaselt teistele boonustele on ka cashback -boonustel panustamisnõuded. Enamikus boonust pakkuvates online -kasiinodes määratakse tavaliselt maksimaalne summa, mille mängija saab cashback -boonusena. Boonus piirdub tavaliselt ka teatud mängudega.

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised