Loetelu 10 uutest turvalistest Neteller online-kasiinodest

Usaldusväärse ja mugava kanali leidmine uutesse kasiinodesse raha sissemaksmiseks veebis võib olla paljude saadaolevate võimaluste tõttu üsna keeruline. Mängijad peavad õige valiku tegemiseks arvestama mitmete oma vajadustega seotud funktsioonidega. Neteller on online-kasiinomängijate seas üks populaarsemaid valikuid.

Peaaegu kõik tava- ja uued online-kasiinooperaatorid aktsepteerivad Netellerit kui raha sissemakse võimalust. See tähendab, et mängijad ei pea muretsema uute sissemaksekanalite leidmise pärast, kui nad kavatsevad erinevatel kihlveosaitidel erinevaid panuseid teha.

Loetelu 10 uutest turvalistest Neteller online-kasiinodest
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker

Deposiit Netelleris

Mängijad peavad esmalt registreerima Netelleri konto, et oma kontole raha sisse kanda. Järgmisena peab mängija külastama ettevõtte veebisaiti ja esitama asjakohased üksikasjad, sealhulgas isikuandmed, nagu nimi ja e-posti aadress.

Seejärel loob mängija turvalise parooli, millega saab igal ajal oma kontole sisse logida. Kui kõik andmed on edukalt kinnitatud, on konto kasutamiseks valmis.

Järgmine samm hõlmab raha deponeerimist Netelleri kontole. Selleks on palju võimalusi, sealhulgas otsepangaülekanded ja mobiilihoiused.

Kui konto on loodud, saavad mängijad igal ajal oma uuele Netelleri kasiinokontole raha sisse kanda.

Esiteks peavad mängijad alustama makseprotseduuri oma kasiinokontolt, märkides raha, mida nad soovivad sissemakse teha. Seejärel logib mängija sisse Netelleri kontole ja kinnitab makse.

Tavaliselt kulub veidi aega, enne kui kogu tehing on tehtud ja raha kajastub mängija online kasiino kontol. Kõik tehingud on turvalisuse tagamiseks kodeeritud.

Kuidas teha Netelleriga väljamakset

Uuest Netelleri kasiinost väljaastumine ei ole kirglik protsess. Mängijad peavad vaid minema väljamaksete sektsiooni ja valima makseviisiks Neteller. Seejärel peaksid nad täpsustama sularahasumma, mida nad soovivad kasiinost Netelleri kontole kanda, logima sisse oma Netelleri kontole ja ootama 2–24 tundi, kuni raha seal kajastub.

Väljamakse aeg sõltub sellest, kui kiiresti kasiino klienditoe meeskond mängija taotluse heaks kiidab ja Neteller ise väljamakset töötleb.

Mis on Neteller?

Neteller on veebipõhine maksesüsteem, mis võimaldab mänguritel ja teistel kasutajatel kanda raha kaupmeestele, näiteks hasartmängusaitidele, ja saada neilt raha.

Netelleri arvukad eelised üle muud hoiustamisviisid suurendab selle populaarsust online-panijate seas. Alustuseks on Netelleri konto rahaliste vahendite kontrollimine ja jälgimine lihtne.

See võimaldab mängijatel püsida oma rahaga kursis, olenemata nende hasartmängutegevuse tulemusest. Ka Netelleri konto laadimine on kiire ja lihtne. Seda saab teha paljude muude võimaluste hulgas otse pangahoiuste, krediitkaartide, deebetkaartide ja mobiiliraha kaudu.

Neteller pakub VIP-programmi üksikisikutele, kes teevad suuremahulisi tehinguid. VIP-staatus pakub mängijatele eeliseid, nagu minimeeritud tasud ja suurenenud väljamakselimiidid. Lisaks saavad kasutajad nautida erinevaid hüvesid, sealhulgas boonuspunkte, mida nad saavad pärisraha eest lunastada.

Netelleri ajalugu

Neteller PLC on üks suurimaid veebimaksete teerajajaid. Ettevõte alustas internetipangateenuste pakkumist juba 1999. aastal. Mani saarel asuval Netelleril olid kontorid Hiinas, Costa Ricas, Kanadas ja Inglismaal.

Mis puudutab kasiinomakseid, siis Neteller alustas rahaülekannete töötlemist 2000. aasta juulis. Selleks ajaks hõlmas tema turubaas 85% hasartmängukaupmeestest üle kogu maailma. Saadud tulu saadi raha ülekandmisest iGamingu ettevõtetele. Enamik kasutajaid olid USA-st. USA-s väljastab Netelleri Sutton Bank Ohios. Pangal on Discover Financial Services'i litsents.

Aastate jooksul on see läbinud omandamiste ja ühinemiste ahela ning on praegu osa Briti ülemaailmsest maksete grupist nimega Paysafe Group.

Usaldusväärsed Netelleri kasiino saidid

Kui keegi soovib mängida uutes Netelleri kasiinodes pärisraha eest, on oluline valida sait, mis on täielikult litsentsitud ja seaduslikult tegutsev. Mängija peab pöörama tähelepanu veebilehe allosas olevale litsentsiteabele. Kasiinol peab olema asjakohaste hasartmänguametite kehtiv litsents.

Mängijad võivad Netelleri kasiinode usaldusväärsuse osas loota, kuna nad võivad Ühendkuningriigi FCA (Financial Conduct Authority) kaudu teha Internetis rahaülekandeid. See on organisatsioon, mis reguleerib Netelleri tehinguid, tagades, et uusimad turvaprotokollid oleksid paigas.

Turvalised Netelleri kasiinod

Neteller on üks usaldusväärsemaid veebimaksesüsteeme. See teeb oma maine säilitamiseks koostööd ainult usaldusväärsete kasiinodega. Ettevõte uuendab regulaarselt turvaelemente kõige asjakohasemate pettusevastaste vahenditega. Interneti teel tehtavate tehingute ohutuse tagamiseks kasutavad Netelleri kasiinod 3D Secure tehnoloogiat, SSL-i ja 128-bitist krüptimist.

Mängijatel ei paluta kasiino saitidel oma pangaandmeid avaldada. FCA sõnul on Netelleri volitused hoolitseda selle eest, et mängija saldod usalduskontol oleksid vajadusel kättesaadavad. Raha hoitakse turvaliselt, ilma kasutaja pangakonto väljavõtteid paljastamata. Kui valite Netelleri, jäävad teie Visa ja MasterCard kasiino eest varjatuks.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask