Loetelu 10 uutest turvalistest MasterCard online-kasiinodest

On kaks peamist põhjust, miks uued veebikasiinod eelistavad MasterCardi makseid: turvalisus ja mugavus. See tehingumeetod on üks turvalisemaid võrgus kasutatavaid. Tarbijad ei pea muretsema, et nende raha on valesti paigutatud. Süsteem kasutab varguskaitsemeedet, mis tuvastab isegi väikseima identiteedivarguse vormi ja lahendab selle kohe.

Tänu universaalsele ligipääsetavusele võimaldab MasterCard mängijatel panustada rahvusvahelistele hasartmängusaitidele. Siit leiavad mis tahes riigi panustajad MasterCardi kasutajatele mõeldud parimate uute veebikasiinode nimekirja. Saidi on kontrollinud ja kontrollinud kogenud ekspertide meeskond. MasterCard on aktsepteeritud nii sisse- kui väljamaksete tegemiseks.

Loetelu 10 uutest turvalistest MasterCard online-kasiinodest
MasterCardi kohtaDeponeerige MasterCardiga uutes kasiinodes
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker

MasterCardi kohta

MasterCard on ülemaailmne makselahendus, mis kasutab avangardset kiibitehnoloogiat kaarditehingute turvamiseks kohalikes kauplustes. See hõlbustab ka veebis ostmist SecureCode'i kaudu.

MasterCard Inc. ajalugu võib jälgida 40ndate lõpus, kui erinevad Ameerika pangad andsid välja spetsiaalse paberi, mis asendas kohalikes poodides sularaha. MasterCardi asutajapangad olid United California Bank, Bank of California, Crocker National Bank ja Wells Fargo. 1966. aastal asutasid need pangad koostöös HSBC Bank USA-ga, endise nimega Marine Midland Bank, Interbank Card Associationi ehk ICA. Nad moodustasid Master Charge'i ehk pankadevahelise kaardi, mis saavutas tuntuse 1969. aastal.

1970. aastaks tegi ICA koostööd Eurocardiga, et luua liit, mis meelitas kohale esimesed Jaapani liikmed. Ühinesid rohkem finantsasutusi Austraaliast ja Aafrikast ning ICA nimetati ümber Mastercard Internationaliks. Edasine laienemine Ladina-Ameerikas ja Aasias toimus 80ndatel.

Tänapäeval liiguvad MasterCardi deebet- ja krediitkaardid enam kui 210 riigis ja territooriumil ning aktsepteerivad umbes 150 valuutat. See on suuruselt teine krediitkaardi väljastaja, kes teeb koostööd enam kui 25 000 finantsasutusega. MasterCardi mängijad peavad aadressil tehingu tegemisel esitama kordumatu PIN-koodi uued online kasiinod. Kaardid võimaldavad kasutajatel 16-kohalise kaardinumbri esitamise asemel kasutada märgistamist.

Deponeerige MasterCardiga uutes kasiinodes

Mängurid saavad vabalt valitud MasterCardi mõnest liikmepangast hankida. Uued kasiinod, mis võtavad vastu MasterCardi sissemakseid, muudavad protsessi sujuvaks, võimaldades panustajatel panuseid teha populaarseimad uued kasiinomängud võimalikult kiiresti. MasterCardi sissemakse tegemiseks peate tegema mõned lihtsad sammud:

  1. Hankige MasterCardi väljastatud kaart. Olenemata sellest, kas tegemist on deebetkaardi, ettemaksukaardi või krediitkaardiga, saab selle lihtsamaks maksmiseks siduda pangakontoga.
  2. Registreeruge MasterCardi uues kasiinos. Sellel veebisaidil on toodud parimad saidid.
  3. Internetikasiinos minge aadressile Kassapidaja ja klõpsake Hoiused.
  4. Alates mitu sissemaksemeetodit, tõstke esile MasterCard, mis kuvatakse koos selle logoga.
  5. Tehke kindlaks, kui palju sissemakset teha, ja sisestage summa.
  6. Sisestage 16-kohaline kaardi number, 3-kohaline CVV-kood ja kehtivusaeg, kui see on esimene kord.
  7. Kinnitage tehing mis tahes KYC üksikasjadega, nagu nõuab väljastanud pank.

Sõltuvalt teie valitud uuest online kasiinost saavad MasterCardi mängijad sissemakse teha kõike alates 10 dollarist. Mõned high-roller-id teevad sissemakseid kuni 10 000 dollarini või rohkem. Töötlemistasusid ei ole ning ülekanne võtab pärast kasutajaandmete kinnitamist ja kinnitamist paar minutit.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask