Top 6 olulist sammu Crapsit mängivatele mänguritele

Craps

2021-04-11

Eddy Cheung

Iga mänguri lõppeesmärk on kasiinot mängides saada maksimaalset kasumit mänge võrgus. Ja selle saavutamiseks peavad mängijad olema võimelised mängu suunas teistes suundades mõtlema. Siiski tänane online kasiinod aitab mänguritel õppida olulisi reegleid craps.

Top 6 olulist sammu Crapsit mängivatele mänguritele

Tulusate panustamisotsuste tegemiseks on esimene samm mõista, kuidas täringurullid töötavad. Võimalike tulemuste teadmata jätmine tähendab kaugel võitmist. Õnneks õpetab see jama juhend põhjalikke üksikasju oluliste panuste ja täringurullide toimimise kohta.

1. Täringurullide töö mõistmine

Raha eest mängides on mitmeid küsimusi, mis nõuavad mõningaid vastuseid. Millised koefitsiendid saavad mängijad kuue veeretamisel? Samuti, millised on ussisilmade veeremise võimalused?

Rahamängude mängimine ilma ülaltoodud küsimustele vastamata on võimalik. See on märk sellest, et mängija ei mängi õige teabega. Lihtsate tehnikate kasutamine võib anda neile küsimustele vastused ja anda mängijale täringuviske kohta üksikasjalikku teavet.

Mängus on kaks täringut, mille lõpptulemus on veeretades 12. Igal täringul on maksimaalne tulemus 6 ja kahe täringu veeretamisel tekitavad need potentsiaalseid kogusummasid. Isikut, kes täringud välja viskas, nimetatakse laskjaks.

2. Tulge välja

Väljumisrullide panuste võimalusi on kaks; panustamine "pass line" või "don't pass line". Passile panustamine tähendab, et laskja võidab (söödu), kui loomulik on välja visatud või enne seitsmevõistlust. Vastupidi, panustamine edasi ei anna, tähendab laskja kaotust. Väljumisrullid tekivad siis, kui mängija ei saa uuesti veereda enne, kui 7 näitab või tulistab, et saada 2 või 3.

3. Muud Craps Wagers

Crapside mängimine teiste panustega ei paku midagi head peale kahe panuse. Esimene neist on varem välja selgitatud "väljumisrullid" ja järgmine "odds bet", mida selgitatakse järgmises osas. Kui mängurid mängivad nende kahe erandiga, saavad nad maksimaalse tootluse. Teiste hullude panusele panustamine toob aga kaasa palju raha kaotuse.

4. Määraja on koefitsient

Koefitsient on teine panuse erand, mis on vajalik võidu maksimeerimiseks. See on ainus panus peale "ära pass", mis on hädavajalik, et saada crapside mängimisest parimat tulu. Kuigi koefitsientide panustamine võib olla segane, kui mängija pole sellega veel tuttav, on oluline mõista, et selle tootlus on pikas perspektiivis 100 protsenti.

5. Craps Systems mängijatele

Craps -mängu võitmise lootuses on mängurid kasutanud mitmeid hasartmängusüsteeme. Iga nõme süsteem paneb mängijad pikas perspektiivis palju raha kaotama. Mängurid võivad aga palju raha teenida, kui kasutavad craps -mängu ajal "ei passi" ja "ennustuste panust".

6. Mõeldes kontrollitud pildistamisele

See jaotis ei ole süsteem, vaid arvamus mänguritest, kes arvasid, et "kontrollitud tulistamine" võib aidata neil võita. Kontrollitud laskmine on aga strateegia täringuviske tulemuste muutmiseks, muutes need juhuslikuks.

Järeldus

Valmistuge parimate panuste tegemiseks, uurides saadaolevate online -kasiinode täringute veeremist ja tulemusi ning koefitsiente.

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised