Nutikate mängurite strateegiad, et võita tossud või paremad

Mängud

2021-05-23

Eddy Cheung

Hasartmängud võivad olla väljakutset pakkuvad, parim viis sellest võita on õppida võitjatelt mängijatelt ja jäljendada nende strateegiaid. Enamik neist, kes peekoni koju toovad, mängivad kas Jacks or Better videopokkerit. Mõned neist pro -mänguritest viitavad NewCasinos kasutades konkreetseid strateegiaid oma tulude parandamiseks. Praegu ei tea enamik mängureid, kuidas neid strateegiaid tõhusalt ellu viia.

Nutikate mängurite strateegiad, et võita tossud või paremad

See juhend paljastab olulised näpunäited, mis on vajalikud veebikasiinodes võitmiseks nutikate Jacks or Better mängude mängimisel.

1. 9/6 või mitte midagi

Internetis pokkerit mängides on esimeseks väljakutseks parimate palgalaudadega platvormi leidmine. Enamikul veebisaitidel on erinevad tabelid, mille tootlus on erinev. Jacks or Betteril on teiste videotega võrreldes ainult üks tasude tabel pokkerimängud. Seega, kui mängija ei leia online -kasiinosid, mis seda ühtset palgalauda pakuvad, ei tohiks ta mängida. Kuid seda lauda pakkuval saidil mängides saab mängija pikemas perspektiivis üle 99,5% tulu.

2. Lihtsate tungraudade tähtsus või parem

9/6 tasulise tabeli kasutamine Jacks or Better videopokkeri mängimiseks veebisaidil ei ole piisav. Ükskõik, millist veebiplatvormi see mängis, ei tähenda see ainult parema tootluse saamist, vaid maksimaalse tootluse saamist. Maksimaalse tootluse saavutamiseks rakendage strateegiat igal käel. Iga mängija, kelle mängijad Jacks or Better valivad, on üks viis, kuidas seda mängida suurima tuluprotsendiga. Veebistrateegia diagrammi kasutamine aitab loetleda parima käe mängimise viisi.

3. Mängi Internetis Jacks or Better

Ennustaja võib küsida, millist platvormi Jacks or Better mängitakse kõige paremini-võrgus või maal. Ilma edasise viivituseta on paar põhjust, miks võrgus või mobiilikasiinodes mängimine on kasulikum. Esiteks on pärisraha leidmine äärmiselt lihtne online kasiinod mis pakuvad 9/6 palgalauda. Teiseks kaaluge videopokkeri mobiilsust nutiseadmes võrreldes tavaliste maismaal asuvate masinatega.

4. Unustage aeg ja keskenduge kätele

Enamik nutikaid mängureid kasutab seda strateegiat oma kaotuste kontrollimiseks. Seda tuntakse kui nippe ja taktikaid, mille abil nad kärpivad panustatud summat pika aja jooksul. Näiteks selle asemel, et panustada 200 dollarit ühe tunni jooksul, panustasid nad selle asemel 100 dollarit. See meetod vähendab nende kaotusi poole tunni võrra.

Selle strateegia rakendamine Jack või Betteris aitab ka panustajal oma kaotusi vähendada, mängides aeglasemalt või panustades vähem tunniga. Mängitud tundide lugemise asemel on aga parem loetud mängitud käte arv. Seetõttu jõuab Jacks or Better igale käele keskendumine mängijale lähemale kuningliku löögi löömisele.

5. Uurige välja parim boonus Jackide või paremate jaoks

Internetis Jacks or Better mängimine pakub boonust, kuid raske on kindlaks teha, kas boonus on hea või halb. Kuigi kõigi boonuste taotlemine pole ideaalne, teavad nutikad mängurid, kuidas häid välja selgitada. Siin on strateegia, summa, millega mängija riskib boonuse kustutamisega, määrab selle autentsuse. 100% boonuse saamiseks pidage seda halvaks, kui läbimäng on üle 100x. Kui aga läbimäng on väiksem kui 100x, on see hea boonus.

Järeldus

Tark mängur mõistab, et Jacks or Better -i hasartmänge on veebis paremini kogenud. Mängimine 9/6 palgalauaga veebikasiinode mis tahes platvormil tagab võimaliku tulu.

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised