Kuidas võita pokkeris suurt võitu

Pokker

2021-04-09

Eddy Cheung

Pokker on üks populaarsemaid online kasiino mängud, mida peaksite proovima. Erinevad online-kasiinod pakuvad erinevaid pokkeri variatsioone, alates kolmekaardilisest kuni neljakaardilise pokkerini. Mängijad võidavad suuri pokkerivõite, eriti progressiivsete jackpotide korral.

Kuidas võita pokkeris suurt võitu

Üks härra Frank, Atlandi ookeani mängija, võitis hiljuti 1,1 miljoni dollari suuruse jackpoti, mängides nelja kaardi pokkerit. See artikkel näitab, kuidas saab suuri pokkerivõite teenida.

Kuidas võita progressiivne jackpot

Harva leiab nelja kaardiga pokkerimänge, mis pakuvad seitsmekohalist jackpotti. Kuuekohalised jackpotid on tavalisemad. Nende suurte auhindade võitmiseks peaksid mängijad kaaluma suurte progressiivsete jackpotivõrkude mängimist. Progressiivsed jackpotid on ainus viis võrgus mängides suuri võita.

Kui lauamängu jackpot jõuab miljoni dollari piirini, tuleb alati rohkem mängijaid. Kuna jackpot on progressiivne, see kasvab jätkuvalt, sest üha rohkem mängijaid võistleb selle saavutamiseks.

Kiiresti võib kohata online -kasiinot, millel on pokkerimängu jackpot, mis läheneb miljoni dollari piirile. Siin on kaks põhjust, miks mängijad peaksid praegu jackpotte mängima:

 • Kui tuhanded mängurid kiirustavad seda mängima, lööb keegi lõpuks jackpoti
 • Mängijad saavad oma panustelt positiivset oodatud väärtust, kui nad mängivad üle 1 miljoni dollari suuruseid jackpotte. Iga online -kasiino jackpot hakkab pärast tasuvust pakkuma positiivset oodatud väärtust

Sel hetkel teenib mängija oma panustest teoreetilist kasumit. Et kujuteldav kasum teoks saaks, peab mängija võitma jackpoti. Teise võimalusena saavad mängijad mängida väikeste progressiivsete auhindade võitmiseks.

Kas pokkerit mängides on võimalik võita jackpot?

Huvitav, kas pokkeris on võimalik suurt võita? Noh, lühike vastus on jah. Progressiivsetes jackpotides saab osaleda, mängides erinevaid tiitleid, alates pilud pokkerile ja rulett. Enamik arendajaid ei soovi pakkuda tohutuid pokkeri jackpotte. Sellegipoolest pakuvad seda lauamängu mitmed online -kasiinod.

Võimalus leida tulus neljakaardiline pokkeri jackpot on natuke suur. Vaatamata sellele, et need on haruldased, võib hea mainega mängusaidilt alati leida tulusa pokkeri jackpoti.

Nelja kaardi pokkeri põhitõed

Nelja kaardi pokkerimäng on kolme kaardi pokkeri variatsioon. Nende kahe kasiino lauamängu erinevused on järgmised:

 • Üks nõuab kolme kaarti, teine aga nelja kaarti käe kohta
 • Kolme kaardiga pokkeris ei vaja diiler kvalifitseeruvat kätt. Neil on vaja hoopis kuningannat
 • Diiler saab lisakaardi nelja kaardiga pokkeris
 • Mängijad saavad nelja kaardiga pokkeris tavalise 1x asemel kolm korda oma ante tõsta

Nelja kaardiga pokkeri eesmärk on olla tugevam käsi kui diiler. Krupjeele pakutakse boonuse väljamaksmise vastu võitlemiseks lisakaarti. Allpool on käte järjekord madalaimast kõrgeimani:

 • Kõrge kaart
 • Paar
 • Kaks Paari
 • Sirge
 • Loputage
 • Kolm ainulaadset
 • Sirge loputus
 • Neli kindlat

Kaks peamist panust on äss ja ante up. Osalemiseks peavad mängijad tegema vähemalt ühe panuse. Võimalik on paigutada ka mõlemad. Nende panuste puhul on suurem tõenäosus jackpoti lüüa.

Panuse tegemisel saab iga mängija viis kaarti. Krupjee saab kuus kaarti. Eesmärk on teha parim ja tugevaim nelja kaardi käsi. Krupjee mängib aga eelisel, sest neil on lisakaart, mida teistel mängijatel pole.

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised