Õitsvad mängud vallandavad härjavõitluse kaose koos The Mighty Toroga

Uudised

2023-03-21

Benard Maumo

Booming Games kutsus hiljuti oma fännid suurejoonelisele Hispaania härjavõitlusüritusele koos The Mighty Toroga. Selles mängus saavad mängijad nautida autentset härjavõitluse õhkkonda 5x4 ekraanil ja 20 panusliiniga. 

Õitsvad mängud vallandavad härjavõitluse kaose koos The Mighty Toroga

Mighty Toro võimaldab õnnelikel mängijatel luua võidu, sobitades panusliinil vähemalt kolm sümbolit. Ja selleks, et parandada oma võimalusi tolmuses võitluses ellu jääda, on sellel mängul erinevad funktsioonid, sealhulgas tasuta keerutused, hajutused ja metsikud kordajad.

Metsikud kordajad võivad juhuslikult ilmuda põhimängu ajal, et premeerida mängijaid 5-kordse algpanusega. Scatter-ikoonid lisavad samuti põnevust parimad online kasiinod käivitades tasuta keerutuste boonus kui nad satuvad rullikutele 1, 3 ja 5. Auhinnaratta keerutus määrab aga boonuskeerutuste arvu ning õnnelikud mängijad võidavad Walking Wildsiga kuni 15 vooru. 

Vahepeal jääb metsik kordaja kogu perioodi jooksul rullikutele lukustatuks. Kuid see võib oma positsiooni muuta, suurendades teie potentsiaali 7000-kordse peaauhinna saamiseks. 

Kui soovite otse härjavõitlusse hüpata, Õitsvad mängud võimaldab teil seda teha boonusostmise funktsiooniga. Siin saavad mängijad osaleda boonusringidesse, olenevalt sellest, kui palju neil on. Kuid see funktsioon ei ole kaubamärgiga mängu osa, kuna see on mõnes jurisdiktsioonis, näiteks Ühendkuningriigis, ebaseaduslik.

Booming Gamesi tootedirektor Moritz Blume märkis mängu kommenteerides, et "The Mighty Toro" on muljetavaldav mänguautomaat, mis jäljendab Hispaania härjavõitluse dramaatilist atmosfääri. Ta ütles, et mängu väga muutlik olemus paneks kahtlemata südamed lööma, kuna metsikud, kordajad ja tasuta keerutused pakuvad mängijatele võimalust suuri võitu. 

"See on tugev täiendus meie kasvavale teenindusaegade portfellile ja ootame mängijaid ringi astuma.", lisas Blume.

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised