8 märki, et olete hasartmängudest sõltuvuses

Uudised

2021-05-31

Eddy Cheung

Riskides raskelt teenitud rahaga lootuses suurt võita online kasiinod on õnne proovikivi; kihlvedudest joobes on probleem. Kui online -hasartmängud muutuvad kontrollimatuks, hoolimata mänguri poolt nõutavatest maksudest, nimetatakse seda hasartmänguhäireks või kompulsiivseks hasartmänguks. Mõistlikult mängida soovivad panustajad peaksid siiski külla tulema Uus CasinoRank sadade populaarsete ja võidetud online -kasiinomängude jaoks.

8 märki, et olete hasartmängudest sõltuvuses

See juhend paljastab kaheksa märki, mis viivad panustaja hasartmängusõltuvuse poole.

1. Seaduse varjamine

Ideaalis on pärisrahaga hasartmängud mõne online -kasiino mängija või spordiennustaja jaoks sotsiaalne tegevus. See on lõbus, sest nad jagavad hea meelega oma kihlveokogemust lähedastega isegi sotsiaalvõrgustikes. Kui aga mängurid tunnevad vajadust tegu varjata, et vältida teiste hinnangut, vajab see äratuskella.

2. Raha varastamine hasartmängudeks

Veebikasiinomängijad võivad mängimiseks raha varastada, lootes, et nad võidavad palju ja maksavad tagasi. Internetis hasartmängude tegemine panustamiseks raha varastamise ulatuses on aga ohtlik märk sõltuvusest.

3. Hasartmängud säästude/eelarvetega

Kui mängurid hakkavad panustama rahaga, mida nad ei saa kaotada, on oluline märk sellest, et mängijad on hasartmängudest sõltuvuses. Enamasti riskides rahaga, mis peaks nende pangakontodel olema, lootuses seda korrutada. Mõnikord võib see olla raha, mis on eraldatud sellisteks vajadusteks nagu toit, üür, tervishoid jne

4. Panustamine kummalistele sündmustele

Mitmele sündmusele panustamisel pole probleeme, alates online -kasiinomängudest kuni jalgpallini teleris. Kõige tähtsam on, et mängus oleks vähe nahka, mis aitaks teha häid otsuseid. See muutub probleemiks mänguritele, kes panustavad sündmustele, millest nad midagi ei tea. Seega peaksid panustajad jälgima, kas nad panustavad igale spordiüritusele.

5. Mängida, kuni kogu raha on otsas

Kui panustaja lõpetab hasartmängude mängimise ainult siis, kui kogu raha on kadunud, on see tõsine probleem. Seetõttu on mängijate võimetus raha sulgemisel loobuda, kui neil on raha, ilmne märk sellest, et nad on kaotanud kontrolli oma elu üle.

6. Kui rõõm on otsas

Enamiku mängurite jaoks pakub online -kasiinode mängimine neile naudingut. Aga kui põnevust enam pole, peaks see muret tekitama. Nii nagu alkoholi- ja narkomaanid suurendavad sallivust oma ainevaliku suhtes, suurendavad hasartmängusõltlased ka sallivust online -hasartmängude vastu. Kui hasartmängud pole enam lõbusad, on see signaal olla ettevaatlik, sest vajadus rohkem panustada tõuseb.

7. Kahetsus pärast

Enamiku sõltlaste tavaline harjumus on teadmine, mida nad teevad, vale, kuid ei suuda seda lõpetada. Sellistel panustajatel on häbi, piinlikkus või kahetsus, kui nad soovivad online -kasiino veebisaidil panustada.

8. Kaotustunne panustamise lõpetamisel

Tühjuse tunne, kui mängija ei kihlvedu, on märk sellest, et ta on hasartmängusõltuvuses. Sõltumata kasutatavast terminist kahjustab hasartmängude tundmine tühjuse vältimist vaimseid ja füüsilisi emotsioone.

Järeldus

Mängurid oleksid kogenud vähemalt ühte ülaltoodud hasartmängusõltlast. Kui jah, peavad nad kaaluma sõltuvusse jäämist ja võtma kohe vajalikud meetmed.

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised