8 olulist näpunäidet Baccarat Pro'ks saamiseks

Uudised

2021-06-16

Eddy Cheung

Kogu internetis on baccarat muutumas äärmiselt populaarseks kui teised online -kasiinod, isegi blackjack. Paljud veebiplatvormid on hakanud baccaratit oma kasiinomängude nimekirja lisama. Üks veebisaitidest on Uus CasinoRank, kus pakutakse olulisi võitlusstrateegiaid. Kuigi mäng on lihtne, on vaja mõningaid strateegiaid, mis aitavad mängijal saada baccarat -profiks.

8 olulist näpunäidet Baccarat Pro'ks saamiseks

Häkkimine hõlmab järgmist.

1. Tutvuge mänguga

Lihtsalt mõistetav mäng nõuab vähe vaimset tähelepanu. Enne online -kasiinodes mängimist on ülioluline mängu kohta kõike õppida. Tavaliselt ei võta mängu nüansside mõistmine palju aega. Kuid harjutamine teeb mängija mänguga lähedalt tuttavaks. Niisiis, kaaluge baccarat -rakenduse allalaadimist või võrgus tasuta mängimist ja veenduge, et õpiksite ka reegleid.

2. Kohtle edasimüüjaid lugupidavalt

Mängur võib arvutiekraani ees istudes kergesti unustada sotsiaalsed normid. Kuid online-kasiinodes mängivatel mänguritel peaks olema sarnane etikett, mis neil on maal asuvas saalis. Seega on ülioluline suhtuda edasimüüjatesse ja kaasmängijatesse lugupidavalt, et vältida laualt algust.

3. Vältige eelmiste tulemuste kontrollimist

Nähes mustrit või võitu korduvalt esile kerkimas, võib panustaja panustada oma panuse tajutud tulemuste põhjal. Tulemustabeli eiramine parandab aga mängija oskusi lauas ja toob lõpuks suuremat tulu.

4. Panuste panused

Panustamine on lihtne protsess, kuid mängurid peavad järgima kahte reeglit:

  • Panustage õigesse panustamisringi
  • Ärge puudutage žetoone enne, kui hetkel mängitav käsi on lõpule jõudnud ja kui võidud on makstud.

5. Ära näpi kaarte

Reeglid, mis reguleerivad kaartide puudutamist, on erinevates laudades oluliselt erinevad. Kui laud võimaldab mängijal teatud kaarte puudutada, võivad teised keelata mängijatel kaarte puudutada. Ideaalis pole mängijatel põhjust lauas ühtegi kaarti puudutada; laske edasimüüjal puudutada.

6. Panusta pankurile

Panustaja panustamine on alati hädavajalik võti, mis näitab mängijat baccarat lauas profina. Pärast kasiino vahendustasu võitnud pankuripanuste eest saab mängur ikkagi väärtusliku summa kui mängijale panustamine.

7. Keskendu rahale

Internetis mängimise tempo on kiirem kui maapealsed kaardimängud. Sel põhjusel võib panustaja kaotada ühe mängusessiooni ajal kiiresti rahasumma. Niisiis, määrake alati eelarve ja pidage sellest kinni enne mängu algust.

8. Panusta diilerile

Enamik baccarat vihjeid on seotud sellega, kuidas mängija panustab - kas progressiivses või regressiivses süsteemis. Seetõttu panustage alati sellele, et edasimüüja võidab - just seal peitub teie võit. Isegi kui edasimüüja võit nõuab mängurilt vahendustasu maksmist, on edasimüüja võit alati kõige tõenäolisem tulemus.

Järeldus

Need baccarat -näpunäited aitavad mänguritel tunda end lõdvestununa, põnevil ja lõppkokkuvõttes aitavad neil saada online -baccarat mängides profiks.

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised