Ajaloo kuulsaimad mängurid

Uudised

2021-06-28

Eddy Cheung

Päevavalguses on võimalik olla kunsti, poliitika või kirjanduse kõige auväärsem tegelane, kellel on kristallselge maine. Aga kui pimedus saabub, tuleb ettevõtlik alter-ego, kes ajab igavuse minema. Siis saab professionaalsest poliitikust äkki esimese astme mängur. Paljudel ajaloolistel tegelastel on varrukad püsti, et nad saavad teha kõike, eriti mängida kasiinomänge, et rahakott paksuks teha. Otsingumootoriuuringud näitavad suurt online kasiinomängud teabeplatvorm koos märkimisväärsete kuulsate mänguritega.

Ajaloo kuulsaimad mängurid

Tänapäeval valitseb olukord üle maailma, kus kuulsad isiksused mängivad iga uut veebis ilmuvat kasiinomängu. See artikkel on aga silmi avav paljastus ajalooliste isiksuste kohta, kes imetlesid hasartmänge, tunnistamata, et nad on kõigi aegade edukad mängurid. Nimekiri on järgmine:

Claude Monet

Oscar-Claude Monet oli prantsuse kunsti geniaalne uuendaja nimega impressionism ühe oma silmapaistva maali järgi. Ta ei teadnud, et maalimishobi viib ta kaugele. Siiski sai temast hasartmängude kaudu üks maailma kuulsamaid kunstnikke. Õnneks võitis ta Prantsuse loteriiga 15 000 dollarit, mis sundis teda töölt lahkuma ja pani aluse oma maalikarjäärile. Oscar-Claude Monet'i fännid olid rõõmsad, et hasartmängud on liikumapanev tööriist, mis aitas sellisel geeniusel oma karjääris edu saavutada.

Fjodor Dostojevski

Fjodor Dostojevski on üks autoritest, kes kasutab lugude kirjutamiseks oma isiklikku kogemust. Üks tema edukatest romaanidest kannab pealkirja "Mängur", mille ta kirjutas teatud kogemuste põhjal. Vene geenius armastab hasartmänge isegi siis, kui kirjanduslikul loomingul endal oli negatiivne vibe. Ometi oli see talle inspiratsiooniallikaks. Üllataval kombel kirjutas Fjodor Dostojevski selle romaani hasartmänguvõlgade tasumiseks.

René Descartes

"Suuremeelsed meeled on võimelised suurimateks pahedeks ja voorusteks." See on Descartes'i tsitaat, mis räägib endast, ja see on tark mõte elada. René Descartes, olles tulevane geniaalne prantsuse filosoof, uskus, et hasartmängukarjäär võib olla edukam kui sõja- ja õigusteaduskond. Ta läks filosoofiasse, isegi hasartmängudega, mis olid mõistuse tipus. Ja kogu Descartes'i elu elas see seikluslik tegevus koos temaga.

Kuninganna Marie-Antoinette

Kuninganna Marie-Antoinette on üks võluvamaid, salapärasemaid ja vastuolulisemaid naisi Prantsusmaa ajaloos. Teda kritiseeriti enamasti kurikuulsa fraasi pärast, mida ta tegelikult kunagi ei öelnud, mis on: "Las nad söövad kooki". Samal ajal oli ta hasartmängusõltlane, kihlveotegu, mida õpetas tema ema. Praktiliselt ei teadnud keegi, et ta on hasartmängusõltlane, tehes seda selleks, et näidata tulevasele kuningannale, kuidas ta oma raha teenib.

Doktor Holliday

On üllatav näha John Henry "Doc" Holliday selles nimekirjas; siiski väärib märkimist, et ta oli kurikuulus mängur. Huvitav, kuidas ajalugu ta ühe kuulsama mängurina tabas? Huvitaval kombel alustas Doc oma karjääri hambaarstina Gruusias, kuid pärast tuberkuloosi diagnoosimist muutusid asjad tema jaoks drastiliselt. Aja jooksul juhtum halvenes ja ta ei saanud enam hambaarstiga tegeleda. Seejärel hakkas ta pokkerit õppima Texase salongides, kus veedab rohkem aega.

Kohtuotsus Kuigi kõigist ei pruugi saada ajaloolisi tegelasi, saab iga mängur siiski oma hasartmängupärandi välja raiuda. Külastage ja saate lisateavet veebikasiinomängude kohta New Casino Rankis ja muutuge hasartmängude legendiks ajalooraamatutes.

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised