Uudised

September 25, 2023

AvatarUX tugevdab ülemaailmset mõju tänu koostööle BetConstructiga

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Kiiresti tõusev videoautomaatide arendaja AvatarUX on sõlminud partnerluslepingu iGamingu maailmas tuntud tehnoloogia- ja teenusepakkujaga BetConstruct. Partnerlus BetConstructiga on kriitiline samm tema mängude levivõrgu ulatuse laiendamisel.

AvatarUX tugevdab ülemaailmset mõju tänu koostööle BetConstructiga

Pärast lepingut saab BetConstructi kasiinooperaatorite võrgustik piiramatu juurdepääsu AvatarUXi kogu mänguvalikule. Käivitamine hõlmab tuntud slotikaid nagu CherryPop ja TikiPop, aga ka äsja välja antud mänge nagu PixiePop ja Kitty POPpins.

BetConstruct, tulevikku mõtleval mängude pakkujal, on kogu maailmas positiivne maine, kuna selle sisu on saadaval maapealsetes ja iGamingu sektorites. The tarkvara arendaja omab vajalikke sertifikaate AvatarUXi kasiinoteenuste osutamiseks mitmes juhtivas jurisdiktsioonis.

Koostöö BetConstructi ja AvatarUXi vahel mitte ainult ei suurenda BetConstructi valikut kasiino mängud vaid ka suurendada AvatarUXi kohalolekut iGaming'i tööstuses. Tänu sellele partnerlusele AvatarUX online slotid ja funktsioonid on saadaval uued kasiino saidid BetConstructi turustusvõrgu kaudu.

AvatarUXi ja BetConstructi ühisettevõte näitab esimese pühendumust oma rahvusvahelise kohaloleku laiendamisele ja mängijatele kogu maailmas oma klassi parima mängukogemuse pakkumisele. BetConstructi ülemaailmsest kohalolekust ja oskustest saavad kasu mängude arendajad ja mänguringkond.

See on üks paljudest sisu levitamise lepingutest, mille AvatarUX hiljuti allkirjastas. Eelmise kuu lõpus allkirjastas stuudio a tegele Relax Gaminguga liituda sisu koondamise platvormiga Silver Bullet. Veebruaris sulgesid AvatarUX ja Soft2Bet kokkulepe et tugevdada stuudio ülemaailmset sisu ulatust.

AvatarUXi tegevjuht Niki Longmuir oli partnerlusest põnevil, öeldes:

"Meil on hea meel partnerluse üle BetConstructiga, mis on meie valdkonna üks tuntumaid ja äratuntavamaid nimesid. Partnerlus annab AvatarUXile fantastilise võimaluse oma portfelli levitamiseks kiiresti kasvatada ning meie suurepärased mängud ja mehaanika uutele mängijatele kättesaadavaks teha. soovin teha tihedat koostööd BetConstructi meeskonnaga."

Ruzanna Elchyan, BetConstructi mängujuht, lisas:

"AvatarUX on mänguautomaatide valdkonnas tõeline uuendaja ja meil on hea meel, et saame lisada nende mängud meie laiemasse portfelli. Kuna ees on põnev tegevuskava ja tõestatud kontseptsioonid, oleme kindlad, et AvatarUXist saab kohustuslik pakkuja mis tahes operaatori arsenal."

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised