Betclic Group ja Playson sõlmivad partnerluslepingu

Uudised

2022-05-13

Playson, maailma juhtiv iGaming toodete pakkuja, avalikustas uue lepingu Betclic Groupiga. Sestuued mänguautomaatide saididotsides laiemat pealkirjade valikut, oleks see hea uudis. Maltal asuv hasartmängusisu tarnija teeb koostööd ka firmadega Microgaming Quickfire, SoftGamings, MediaTech ja NYX. Betclici grupp on oma portfellis mitmete kaubamärkidega, nagu Betclic ja Expekt, üks tuntumaid kasiinobrändide operaatoreid Rootsis, Maltal, Itaalias, Poolas ja Portugalis.

Betclic Group ja Playson sõlmivad partnerluslepingu

Müügidirektor kl PlaysonBlanka Homor märkis, et neil on hea meel teha koostööd Betclic Groupiga – ettevõttega, millel on muljetavaldav tuntud kaubamärkide portfell. Lisaks võimaldab nende uuenduslik teenindusaegade ja hoidmistööriistade kollektsioon grupi veebibrändidel lähitulevikus jätkata kasvu.

Ülaltoodud märkuste toetuseks kinnitas Betclic Groupi kasiinojuht François Dogon, et kliendikeskne lähenemine on ettevõtte liikumapanev jõud. Ta jätkas, et neil on rõõm integreerida Playsoni kaasahaaravad mängud oma pakkumisse, kuna need on väärtuslik täiendus igale operaatorile. Dogon ja tema meeskond on kindlad, et Playsoni uuenduslikud tooted võetakse hästi vastu kogu nende laiaulatuslikus mänguportfellis, kuna see on väljateenitud tipptasemel maine.

Playsoni mänguautomaatide pealkirjad on sisse lülitatud

Kaks kaubamärki on sõlminud lepingu, mis võimaldab Playsoni kuulsa kataloogi sujuvat integreerimist. See tähendab, et mängijad saavad nüüd mänguautomaate mängida nagu The Rise of Egypt Deluxe, Buffalo Power, Pearl Beauty: Hold & Win Betclici platvormil ilma konversiooniprobleemideta.

Tänu koostööle Playsoniga saab mainekas operaatorigrupp nüüd oma külalistele pakkuda mitmeid uusi põnevaid kogemusi. Neil on juurdepääs mitte ainult täiustatud eeliste komplektile, vaid ka integratsioonivabadele kaasamistööriistadele, nagu funktsioonide käivitamine, võrgu jackpotid, Tasuta keerutusedja turniirid, mis pakuvad mängijatele uskumatuid võimalusi.

Playsoni märtsi rahapäevad 2022

Playson Company teatab uhkusega oma uusimast täiendusest: CashDays for 2022! See põnev üritus oli saadaval terve nädala 1.-8. märtsini ja sellel oli 15 mängu kogusummas 70 000 €. Suurepärane võimalus tuleb vaid kord aastas.

Suurim punktiteenija viis koju 10 000 eurot ja kõik mängijad osalesid ühes 15-st selle kampaaniaga seotud tiitlist. Mängijad võisid teenida 350 garanteeritud võidukohta mis tahes kombinatsioonis, mida nad soovisid, mängides neid erinevaid mänge, sealhulgas Book of Gold: Multichance, Buffalo Power: Hold & Win, Burning Wins x2 (hajutatud 3 rullikule ja 5 reale) ja Solar Queen (Egiptuse keel). -teemaline pesa).

Kampaania põhineb punktidel, mida saab koguda erinevaid mänge mängides ja 0,50 € või samaväärses valuutas panustades. Ringipõhises punktisüsteemis on iga teenitud euro väärtus 10 punkti.

March CashDays ilmus vaid mõni päev pärast seda, kui Playson teatas oma uuest online slotimängust Burning Fortunator. Selle pealkirja klassikaline teema hõlmab kõiki tüüpilisi tõelisi sümboleid, nagu lõbusad Seitsmesed õnnelikud, baarid ja kuninglikud ikoonid.

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised