BGaming kutsub mängijaid kogema täringumiljoni põnevust

Uudised

2023-08-24

Benard Maumo

Premium-kasiinomängude pakkuja BGaming tutvustas oma uusimat täringuteemalist pakkumist Dice Million. Ettevõte ütleb, et see mäng viib slotimängu järgmisele tasemele.

BGaming kutsub mängijaid kogema täringumiljoni põnevust

Selles kütkestavas uues väljaandes saavad mängijad koos lisaga võita 3000-kordse jackpoti. Mängus on rahuldust pakkuvad täringunäod koos Scatter-, Wild-, Expanded Wild- ja Stacked-sümbolitega. Vähemalt kolme täringu sümboli sobitamine ükskõik millisel mängu 100 võiduliinist annaks teile kuni 5-kordse panuse. Samuti saate 0,1- kuni 30-kordse väljamakse saamiseks sobitada kuldsed seitsmed.

See kasiino mäng Sellel on ainulaadne kuldne laiendatud metsik täring, mis võib asendada mis tahes sümbolit peale hajutuse. See võib potentsiaalselt premeerida mängijaid parimad uued kasiino saidid märkimisväärsete tasudega. Veelgi parem, sellel on RTP (tagasi mängijasse) 97,10% keskmise ja kõrge volatiilsusega.

Erinevalt teistest online slotid, Dice Millions sisaldab kahte hajutussümbolit – sinist ja lillat kalliskiviga kaetud täringut. Need toimivad järgmiselt

  • Scatter 1 (sinine): see võib ilmuda mis tahes rullikule ja väljamakse antakse, kui ühe keerutusega ilmub kolm.
  • Scatter 2 (punane): see võib ilmuda ainult rullikutel 1, 3 või 5 koos auhinnaga, kui ühe keerutusega maandub vähemalt kolm ikooni.

BMängimine on selles mängus omaks võtnud mängulisuse kontseptsiooni, tutvustades oma populaarseimat nahamuutuse funktsiooni. See võimaldab mängijatel muuta slotimängu välimust ilma mängu uuesti laadimata, pakkudes mitmekülgset ja põnevat kogemust.

Pärast võidu salvestamist saavad mängijad osaleda Gamble voorus, kus nad saavad võidu suurendamiseks ära arvata värvi või ülikonna. See funktsioon pole aga mõnes jurisdiktsioonis saadaval.

Dice Million on BGamingu uusimate kasiinomängude seas. Augusti alguses firma käivitas Luck & Magic populaarsete videomängutegelastega. Võib-olla soovite ka välja vaadata Täringud Bonanza3D-väljaanne, mille suurim väljamakse on 375 000 eurot.

Julia Aliakseeva, BGamingi kaas-CPO, kommenteeris:

"Hasartmängude mänguks muutmine on üks saavutusi, mille poole oleme püüdlenud alates sellest ajast, kui me slotikastuudiona käivitasime ja Dice Million aitab meil seda eesmärki saavutada. Meie nahavahetuse funktsioon tagab, et mängijatel ei hakka igav – nagu ühe nupuvajutusega. nad kogevad täiesti uut visuaali ja värsket mängukogemust."

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised