Erinevused võrgumängude mängimise vahel mobiilibrauseri või rakenduse kaudu

Uudised

2021-11-19

Eddy Cheung

Online mängimine telefoni, tahvelarvuti või arvuti vahel. Lõppude lõpuks on see funktsionaalsuse või jõudluse küsimus.

Erinevused võrgumängude mängimise vahel mobiilibrauseri või rakenduse kaudu

Teades, kui populaarsed on mobiilseadmed, pole üllatav teada saada, et üle 60% võrgus mängivatest inimestest mängivad telefonidest või tahvelarvutitest. Seetõttu on enamik online -kasiinosid optimeerinud oma saidid, et pakkuda mobiilimänge otse teie telefoni brauseri kaudu. Kuigi see on suurepärane võimalus, on mõned kasiinosaidid astunud sammu edasi ja loonud rakendusi, mis võimaldavad teil nende mängudele juurde pääseda, lisaks muid rakendusesiseseid funktsioone ja eksklusiivseid boonuseid.

Kas kaalume erinevusi ja paremusi?

Erinevused kasutajakogemuses

Enne ühe või teise valimist on oluline teada erinevust mobiilikasiinorakenduse ja mobiilibrauseri kasutamisel veebikasiinomängude mängimisel saadud kogemuste vahel.

Arvesse tuleb võtta mitmeid tegureid. Siin on järgmised.

Erinevused mängimise mugavusega

Kõigepealt võidab mobiil alati mugavusega.

Mobiilirakendused on mõeldud peamiselt inimestele, kellele meeldib regulaarselt mängida ja tavaliselt samas online -kasiinos. Rakendus annab mängijatele kohese juurdepääsu oma lemmikmängudele oma lemmik digitaalsest kasiinost, puudutades lihtsalt ikooni ja logides sisse.

Kui soovite aga spontaanselt lõbutseda, näiteks mängida online -pokkerit või teha natuke spordipanuseid, eelistavad mängijad tavaliselt mobiilikasiinode saitidele pääsemiseks kasutada oma mobiilibrauserit.

Mõeldes funktsionaalsuse erinevustele

Kuna soovime mängimise ajal saada parimaid võimalikke kogemusi, on funktsionaalsus ilmselt suurim kaalutlus mobiilibrauseri ja mobiilse veebimängurakenduse vahel valimisel.

Ülimalt kasutajasõbraliku kogemuse saavutamiseks võidavad mobiilirakendused alati brauseri. Seda seetõttu, et rakendus optimeeritakse sujuvaks mängimiseks ja lisaseadmete integreerimiseks teie konkreetses seadmes. Lisaks on sellel juurdepääs seadme täielikule võimsusele, millele olete selle alla laadinud. Pärast allalaadimist saab mobiilirakendusi mõnikord isegi võrguühenduseta käivitada, nii et te ei pea mängimiseks alati Interneti -ühendust looma.

HTML5

See HTML5 tehnilisus tähendab, et kõik seadmed ei ühildu. Eriti arvutite ja lauaarvutite vahel. Mobiilseadmed on vastupidavamad.

Online kasiino mängud minevikku kodeeriti Flash -i abil, mis on kurikuulsalt enamiku tänapäeval turul olevate mobiilsete operatsioonisüsteemidega kokkusobimatu. See tähendas, et paljud online -kasiinod, mis pakkusid neid mänge lauaarvutis, ei suutnud pakkuda sama kogemust mobiilseadmetes.

Android vs iOS

Niisiis - neil kahel operatsioonisüsteemil on selgelt oma erinevused, kuid üldiselt on nad nende kahe vahel sarnasemad kui erinevused millegi muuga.

Apple muutis hasartmängurakenduste avaldamise suuniseid oma poodi 2019. aastal pärast juhtumit 2018. aastal, kui Hiinas App Store'ist keelati enam kui 25 000 rakendust.

See tähendab, et uute mobiilikasiinomängude arendajad peaksid looma ainulaadse rakenduse nii Androidile kui ka iOS -ile, mis lisab nende arendusprotsessile aega ja kulusid.

Viimased uudised

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?
2022-07-20

Milliseid funktsioone virtuaalreaalsuse kasiinod pakuvad?

Uudised