Uudised

September 4, 2023

Evoplay Entertainment toetab ülemaailmset kohalolekut koos REEVO partnerlusega

Chloe O'Sullivan
WriterChloe O'SullivanWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser

Juhtiv online slottide pakkuja Evoplay Entertainment on sõlminud partnerluse populaarse B2B sisu koondamise platvormiga REEVO. See partnerlus aitab mänguautomaatide arendajal jõuda REEVO koondamisvõrgustikus rohkemate mängijateni. Pärast seda koostööd saavad REEVO operaatoripartnerid nüüd kaasata Evoplay erinevaid videoautomaate, lauamänge ja kiirmänge.

Evoplay Entertainment toetab ülemaailmset kohalolekut koos REEVO partnerlusega

Evoplay on tuntud oma pühendumuse poolest tipptasemel mängu ja suurepärase disaini pakkumisele. The tarkvara arendaja Repertuaaris on rohkem kui 200 mänguautomaati, lauamänge ja kiirmänge, mis täienevad pidevalt, et pakkuda mängijatele tipptasemel kogemusi. Koostöö toob esile mõlema ettevõtte tugevad küljed mängijate kogemuste suurendamisel ühiste algatuste kaudu.

See teadaanne pole üllatav, kuna REEVO on hiljuti tugevdanud oma sisu koondamise platvormi, et kaasata 70+ mänguarendajat. Sisu koondajal on praegu 8000+ kasiino mängud, sealhulgas mänguautomaadid, lauamängud ja reaalajas mängud.

Eelmise kuu alguses kiitis ettevõte heaks a koostöö RubyPlayga et varustada arendaja 80+ mängu oma koondamisplatvormile. Ikka samal kuul, REEVO ja Orbital Gaming tegi koostööd, et integreerida arendaja traditsioonilisi mänge, nagu Keno, täringud ja pokker.

REEVO müügijuht Petra Maria Poola ütles partnerlust kommenteerides:

"See on REEVO jaoks põnev samm edasi. Integreerides sujuvalt Evoplay dünaamilised interaktiivsed mängud REEVO ulatuslikku repertuaari, anname operaatoritele enneolematu võimaluse oma pakkumisi tõsta."

Vladimir Malakchi, ettevõtte ärijuht Evoplay, lisas, et leping võimaldab ettevõttel pakkuda mängijatele oma põnevaid mänge ja "allkirjaga mängimise tööriistu" uued online kasiinod kogu maailmas.

Ametnik lisas:

"See koostöö rõhutab meie ühtset pühendumust mängijakogemuse piiride nihutamisele ja märkimisväärsete edusammude saavutamisele ettevõtte kasvus. Olge kursis paljude koostööprojektide avalikustamisega, mis sellest sünergiast tulenevad."

Viimased uudised

Wizard Games annab välja uue õudse pealkirja Treasures of the Count
2023-10-26

Wizard Games annab välja uue õudse pealkirja Treasures of the Count

Uudised