Uudised

March 27, 2024

Fireworks Megaways™ BTG-lt: suurepärane segu värvidest, helist ja suurtest võitudest

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Peamised pakkumised:

Fireworks Megaways™ BTG-lt: suurepärane segu värvidest, helist ja suurtest võitudest
  • Fireworks Megaways™, Big Time Gamingu uusim mänguautomaat, pakub 117 649 võiduvõimalust ja sisaldab iga keerutusega kaskaadsümboleid.
  • Mäng tutvustab ilutulestiku metsikboonust, mis muudab sümbolid suuremate võitude saamiseks wildideks ja tasuta keerutuste ajal piiramatut võidukordajat.
  • Maksimaalne säritus on 150 335x ja RTP on 96,44%, see mäng lubab nii põnevust kui ka rahuldust pakkuvat mängu.

Raketid hõljuvad ja hüppavad nagu sädelevad pommid, Catherine'i rattad kihisevad muusika saatel, käivitades plahvatuslikud ahelreaktsioonid, Rooma küünlad sülitavad tuld. See võib olla ainult pürotehniline unistus Fireworks Megaways™, Big Time Gamingu (BTG) uus pesa, mis sütitab Evolution Networki 27. märtsil.

Koos 117 649 võiduviisi ja iga keerutusega süttivaid kaskaadsümboleid, see on mäng, mis annab teile rõõmuga "Oooh-ing", rääkimata "aaah-ing".

Tänu sellele, Ilutulestiku metsik boonus, toob iga keerutus ja iga reaktsioon kaasa elevusepuhangu, kui üks neljast lisarulli asendist süttib juhuslikult, et vallandada pimestav valgus.

Kui lilla, punane, sinine või roheline ilutulestik langeb valgustatud asendisse, muutub see võluväel a Metsik sümbol suure võidu võimaluse eest.

ajal Tasuta keerutused, suureneb piiramatu võidukordaja iga käivitunud ilutulestiku boonusega, luues aukartustäratavamaid värviplahvatusi. Iga tasuta keerutus ja reaktsioon sütitavad kaks neljast lisarulli positsioonist, kahekordistades teie võimalusi ilutulestiku metsiku boonuse käivitamiseks.

Kuid põnevus ei lõpe sellega. Kasuta Võida Exchange™ et muuta oma suured võidud 12 tasuta spinniks. Teise võimalusena sukelduge otse südant põksavasse tasuta keerutustesse Boonusost 100x panuse eest ja laske ilutulestikul alata.

Kogege vapustavat elevust 150 335x maksimaalne säritus koos muljetavaldavaga RTP 96,44% – mängurõõm, mis tõotab mängijaid igal sammul võluda ja rõõmustada.

BTG tegevjuht Nik Robinson ütles: "Fireworks Megaways™ on põnev värvide ja helide vaatemäng, mis on loodud kaasatuse taseme tõstmiseks maksimaalselt."

Lisaks visuaalselt vapustavale ekraanile tutvustab see pesa põnevat Ilutulestiku metsik boonus, millega kehtestatakse põnevatele funktsioonidele uus standard. Fireworks Megaways™ ei tähenda ainult mängu mängimist; see on sukeldumine erakordsesse põnevuse, uuenduste ja mänguseikluste vaatemängu, millesarnast pole varem leitud.

Nicholas Peters, Evolutioni Euroopa äriarendusdirektor ütles: "See mäng on audiovisuaalne nauding, mis võlub mängijaid. BTG-l on oskus piire nihutada ja uuesti kujutleda, milline slotika võib olla, ja seekord on nad muutis tagasihoidliku slotimängu uhkeks ilutulestikuks."

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne
2024-04-12

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne

Uudised