Uudised

March 24, 2023

Greentube jätkab teemantjuttude frantsiisi koos Väikese Merineitsiga

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Greentube, Novomaticu tütarettevõte, teatas järjekordsest suurima tulu teeniva Diamond Talesi mänguautomaadisarja osamaksest koos The Little Mermaidiga. Mäng viib mängijad siniste vete alla, kus kaunis merineitsi saab neid kaunilt premeerida. See mänguautomaat on Greentube'i ja intellektuaalomandi omaniku RoyalCasino Denmarki koostöö tulemus. 

Greentube jätkab teemantjuttude frantsiisi koos Väikese Merineitsiga

Diamond Tales: The Little Mermaid sisaldab 5 rullikut ja 40 võiduliini. Mängijad juures parimad uued online kasiinod on potentsiaal võita maksimaalselt 50 000-kordset väljamakset, kasutades ära boonuselemente, nagu Snap Drop ja Diamond Tales.

Loos ja boonusfunktsioonides edasiliikumiseks peavad mängijad koguma Pearl Heart sümbolid määratud rullikule. Kui Snap Dropi sümbol satub viiendale rullikule, saavad mängijad korduskeerutuse, kus võivad ilmuda Pearl Heart kordajad. Need kordajad liidetakse ja lisatakse panusele, suurendades mängija võidupotentsiaali. 

Vahepeal on saate staar Diamond Takes. See aktiveeritakse alati, kui raamatuboonuse sümbol ilmub esimesele, kolmandale ja viiendale rullikule. Kui see juhtub, saavad mängijad iga uue pärli või kuldsüdame sümboliga kolm korduskeerutust. Kui ilmub Kuldteemantsüdame sümbol, suurendatakse selle väärtust kõigi järgnevate pärlsüdamete võrra. 

Lõpuks saavad mängijad mängu viimasesse peatükki jõudes aktiveerida Ocean Feature, mis võimaldab neil omandada viis Gold Diamond Heartsi.

Greentube'i finantsjuht / CGO Michael Bauer ütles uut väljaannet kommenteerides: "Koos mänguperekonna teise täiendusega pärast mängu The Ugly Duckling jätkab Diamond Tales'i frantsiis jõudu ja oleme kindlad, et mängijad naudivad seda, mida me neile Diamond Tales: The Little Mermaidiga pakume. See veepealne tiitel pakub tõelist edenemise tunnet, kui töötate läbi peatükkide, et jõuda selle viimase boonuseni."

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised