Inspired vaatab uuesti Terminaatori filmi koos uue mänguautomaadiga

Uudised

2023-04-19

Benard Maumo

Inspireeritud mängimine on teatanud oma järjekordsest täiendusest litsentsitud teenindusaegade valik, Terminaator. Nagu nimigi vihjab, ammutab see pesa inspiratsiooni algsest 1984. aasta filmist, võimaldades mängijatel siseneda tegevusvaldkonda ja nautida põnevaid võite.

Inspired vaatab uuesti Terminaatori filmi koos uue mänguautomaadiga
  • Terminaatoril on 5 × 4 rulliku seadistus ja 20 ennustusliini, mida täiendab Inspiredi Win & Spin mehaanik. 
  • Filmi tegelased põhimängus on Wild-sümbolid, Win & Spin ikoonid ja rulliku modifikaatorid. 
  • Kui esimesele rullikule ilmuvad virnastatud sümbolid/muutjad, aktiveerub funktsioon Super Symbol Respins, kus mängijad saavad täiendavaid sobivaid sümboleid hankida. Korduskeerutused lõpevad, kui enam sobivaid sümboleid pole näha.

Vähemalt kuue võidu ja keerutamise sümboli maandumine põhimängus aktiveerib Win & Spin boonuse. Mängijale saadavate sümbolite arv määrab mängija algpositsiooni (näidatud kui Sarah Connor) mängu progressiivsel jäljel, kusjuures The Terminator jääb mängijast maha vaid kolme tühiku võrra. 

Boonuse ajal jäävad olemasolevad võidu ja keerutuse sümbolid lukustatuks, samal ajal kui rullikud jätkavad pöörlemist, et näidata uusi sümboleid koos rahaliste auhindadega, mis aitavad mängijal rajal edasi liikuda. Kui uusi sümboleid ei maandu, jääb mängija samale positsioonile ja Terminaator liigub ühe tühiku võrra ette, peegeldades filmi põnevat tagaajamisteemat.

Mängijad saavad kaasa võtta ka salapaki, et võita ja The Terminaatorit eemal hoida. Valikute hulgas on:

  • Lisaelud (hoiab The Terminaatorit tagasi, Collector (lisab tahvlile rohkem sümboleid)
  • Uuenda auhinda (lisab rohkem sümboleid ja suurendab jackpoti)
  • Cash Boost (lisab tahvlile täiendavaid juhuslikke sümboleid)

Steve Collett, ettevõtte Inspired tootejuht kommenteeris: 

"Meil on hea meel, et saame käivitada ühe kõigi aegade ikoonilisema filmi slotikagastuse, mis viib mängijad mälurajale. Tänu uuenduslikule mehaanikale ja tugevale matemaatilisele profiilile koos suurepäraste visuaalsete efektidega oleme selles kindlad. Saab kohe hitt mängijate seas, kes elasid üle The Terminaatori ajastu, ja teiste seas, kes teavad selle legendaarsest staatusest! Inspiredi põneva Win & Spin mehaaniku lisamisega oleme edasi liikunud ja täiustanud päris-stiilis raha eest tasuvate mängude traditsioonilisi elemente. Pakkudes suuri potentsiaalseid võite ja pidevat põnevust, on Terminaator teretulnud täiendus meie kasvavale lõbusale litsentsitud sisule.

Terminaator pakub nauditavat ja stimuleerivat mängu, mis on suunatud juhuslikele mängijatele parimad uued online kasiinod. Mängu RTP (mängijasse naasmise) määr on 94,5% ja keskmine kuni kõrge volatiilsus.

Viimased uudised

Play'n GO viib mängijad võitlusesse laevade röövimise vastu mängus Captain Glum: Pirate Hunter
2023-05-18

Play'n GO viib mängijad võitlusesse laevade röövimise vastu mängus Captain Glum: Pirate Hunter

Uudised

Kasiinoreklaam

TonyBet:100% kuni $180 + 120 tasuta keerutust
Mängi kohe
Betwinner
Betwinner:€ 390 Boonuskoodiga CASINORANK