Jälgige kavalat rebast uues Play'n GO slotimängus

Uudised

2023-07-13

Benard Maumo

Maakoht on elamiseks sageli rahulik piirkond. Play'n GO rahulikus maatalus toimub aga palju. Ettevõtte uusim mänguautomaat Fox Mayhem viib teid põnevale seiklusele koos Freddie Foxiga, kes on otsustanud haarata põllumehe parima siga, enne kui ta maakonnamessile jõuab. Sellegipoolest vajab Freddie abi, et siga kõigepealt täis saada.

Jälgige kavalat rebast uues Play'n GO slotimängus

Põhimängu 5x3 rullikud võimaldavad mängijatel saavutada võidukombinatsioone ükskõik millisel 20 panuserealt. Lisaks on boonusfunktsioonid, mis aitavad maksimeerida võite ja teenida 4000-kordse maksimaalse väljamakse.

3 hajuvussümboli maandumine annab mängijale 10 boonusringi ja juhusliku kordaja 2x, 5x, 10x või 20x eelseisva vooru jaoks. Kõik selle vooru jooksul saadud võidud, sealhulgas auhinnakollektsioonid, mitmekordistuvad, suurendades teie võimalusi turniiril suuremaid auhindu saada parimad uued kasiino saidid.

Vahepeal aktiveerub auhinnakogumise funktsioon, kui kuvatakse 3 või enam toidusümbolit. See käivitab luku ja keeruta stiilis boonusmängu. Mängijatel on 3 elu ja nad kaotavad ühe elu, kui sümboleid ei kuvata. Kui olete kogu oma elu ära kasutanud, saab voor enne auhindade kogumist läbi.

Kui aga vooru ajal ilmub sümbol, lisatakse selle sümboli väärtus panka, enne kui kasiinomäng taastab kõik kaotatud elud. Sümbolid jäävad paigale, vähendades rullikutel ligipääsetavaid pesasid, et rohkem sümboleid saaks maanduda.

Fox Mayhemi väljaandmine on veel üks tõend Play'n GO pühendumusest arendada põnevat ja lõbusat uued online kasiinomängud mis on visuaalselt kütkestavad ja meelelahutuslikud. Ettevõtte laialdane online slotivalik kasvab jätkuvalt pärast hiljutist järge lisamist lemmikutele nagu Gerard's Gambit, Viking Runecraft Apocalypse ja Sparky & Shortz varjatud džaulid.

Väljaannet kommenteerides mängude säilitamise juht aadressil Play'n GOGeorge Olekszy märkis:

"Siin Play'n GO-s oleme sügavalt kirglikud erinevatel teemadel kaasahaaravate narratiivide loomise vastu. Mängude loomine, mis sukeldaksid mängijad erinevatesse maailmadesse, seadetesse ja narratiividesse, on meie meeskonna jaoks põnev väljakutse ning Fox Mayhemiga saame olen süvenenud maaelu elavasse esteetikasse. See on keskkond, mis sisaldab sama palju võlu ja seiklusi kui mis tahes kauge planeet või iidne haud."

Ta jätkas:

"Me oleme Fox Mayhemiga püüdnud tabada maaelu kaoste ja pahanduste tõelist olemust. Auhindade kogumise vooru põnevus koos võimalike suurte võitude võimalustega tasuta keerutuste ajal hoiab mängu tempo elavana ja kaasahaaravalt, jäädvustades tõeliselt Freddie kavala kulinaarse otsingu vaim."

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised