Kas e-spordi mängijad mängivad paremini online-kasiinosid?

Uudised

2021-11-03

Ethan Tremblay

Kõrvalseisjale, eSport ja hasartmängud tunduvad sarnased. Tegelikkuses on aga nende kahe vahel väga vähe ühist ning oskuste kogumid, mida mängijad e -spordi ja kasiinomängude edukaks saavutamiseks vajavad, on erinevad.

Kas e-spordi mängijad mängivad paremini online-kasiinosid?

Nii professionaalsed mängurid kui ka e-spordi mängijad on üksikmängijad

Online kasiinod pole meeskonnasport. Inimesed sisenevad sellesse valdkonda ise ja tulevad ise välja.

Iga mängur mängib ise. Mängurid tunnistavad, et osa hasartmängude atraktiivsusest on idee mängudest kui „ülimast võistlusest: üksikisik maailma vastu”. Kui rääkida lauamängudest, mängib mängur oma vastaste vastu, mitte nendega.

Veebikasiinod pakuvad maailma tuntud pakkujate jaoks palju uusi mänge, mis on lõbusamad kui võitlus ja mõned neist soodustavad tegelikult mängijate koostööd. Professionaalsetes hasartmängudes, eriti lauamängudes, pole see aga peaaegu kunagi nii. Mängurid kipuvad olema üksikud hundid.

E-sport on meeskonnatöö, samas kui hasartmängud on üksi

Mäng, strateegia, ideed ja kogu domeen on erinev kogemus.

Paljud professionaalsed e -spordi mängijad mängivad meeskondades ja on treenitud mängu ajal üksteisele lootma. Suur osa mängijate edust on võime jagada teavet ja suhelda väga kiiresti, et keset mängu ümber rühmitada või strateegiat muuta.

See on midagi, millest pole kasiinomängijatele kasu ja mis võib tegelikult e-spordimängijast saanud mänguri välja lülitada.

E-sport loodab ülikiiretele reageerimisaegadele, samas kui hasartmängud pole üldse

E-Spordi mängijatel on äärmiselt muljetavaldav reaktsiooniaeg.

Nevada ülikooli teadlased väidavad, et e -sport nõuab kõrget füüsilist koordinatsiooni. Mängijad peavad langetama otsuseid sekundi murdosa jooksul, mis tähendab, et sageli teevad nad neid otsuseid alateadlikult - nende keha tegutseb aastatepikkuse kogemuse põhjal. Mõnes mõttes on e -spordil traditsiooniliste spordialadega rohkem ühist kui kasiinomängudega, kuna need nõuavad ka intensiivset füüsilist ettevalmistust, ehkki ebatraditsioonilist.

Nendest oskustest pole professionaalsetes hasartmängudes kasu, sest ükski kasiino lauamäng ei vaja lühikest reageerimisaega (vähemalt organismi vastuste osas).

Bluffimise ja strateegia mõiste on koodide vahel täiesti erinev

Bluffimine, trikitamine ja kavalus. Need on sügavad, kuid sellegipoolest kitsad erinevused koodide vahel.

Professionaalne blackjacki mängija ja raamatu „Turning the Tables on Las Vegas” autor Ian Andersen soovitab arvukalt tehnikaid, mis aitavad mänguril oma oskused laua taha varjata ja oma emotsioone võltsida, et vastaseid petta. Teadlased tunnistavad ka kavalust ja pettust hasartmängude jaoks hädavajalikuks.

Seevastu niipalju kui e -sport nõuab strateegiat, pole mängu ajal vaja (ega aega) sellise kaliibri petmiseks.

Järeldus

E-Spordi ja hasartmängude edu vahel on 0 korrelatsiooni.

E-sport võib psühholoogilisest seisukohast olla hasartmängude värav, sest panustamise idee pole e-spordi mängijatele uus.

Kui rääkida aga tegelikest oskustest ja tehnikast, siis E-Spordi ja kasiinomängude vahel pole põhimõtteliselt midagi ühist.

Viimased uudised

Betfred toob tulevikus turule IGT Play spordipõhise spordiennustuse
2023-03-21

Betfred toob tulevikus turule IGT Play spordipõhise spordiennustuse

Uudised