Kuidas saada professionaalseks online-kasiino mängijaks

Uudised

2022-11-01

Benard Maumo

Online-kasiinomängud on kaasaegse meelelahutuse elustiili kriitilised aspektid, mida tõestas koroonaperiood. Mängijad saavad nendes hasartmängurakendustes mugavalt oma diivanil eemalt mängida mänguautomaate ja lauamänge. Ja neile, kes peavad külastama maapealset kasiinot, pakuvad veebikasiinod 4K- või HD-kvaliteediga otseülekannet füüsilistest kasiinostuudiotest. 

Kuidas saada professionaalseks online-kasiino mängijaks

Kuid kasiinomängude lõbu pärast mängimine erineb raha eest mängimisest. Mõned mängijad võivad soovida oma igapäevaseid arveid kasiinomängude mängimise eest kustutada. Kuigi see võib tunduda pisut kaugeleulatuv, töötab see mõne mängija puhul tegelikult. Selles artiklis käsitletakse mõningaid nõudeid, et saada professionaalseks online-kasiinomängijaks. Loe edasi!

Kes on professionaalne online-kasiino mängija?

Videopokkerimängijad ei vaja professionaalset kasiinomängijat tutvustama. Tõenäoliselt tunnete selliseid professionaale nagu Daniel Negreanu ja Vanessa Selbst, kes on mängu mängides oma varanduse teeninud. Ühesõnaga, professionaalne kasiinomängija elatub kasiinomängude mängimisest. See on nende täiskohaga töö!

Nõuded professionaalseks online-kasiino mängijaks saamiseks

Ilma edasise segaduseta on allpool toodud oskused, mida on vaja professionaalseks kasiinomängijaks:

Oskus nr 1: mängige parimates kasiinodes

Parimad online-kasiinomängijad teavad, kuidas pettusveebisaite vältida. Need mängijad teavad, et mainekad organid kiidavad selle heaks parimad uued online kasiinod Ühendkuningriigis, Rootsis, Kanadas, Ontarios, Maltal, Gibraltaril ja teistes hasartmängude jurisdiktsioonides. Legaalses online kasiinos mängimine tagab, et platvorm on läbipaistev ja mänge on testinud sõltumatud organisatsioonid, nagu Gaming Associates, iTech Labs ja eCOGRA. 

Ka parimad online kasiinod pakuvad mängud mainekatelt mänguarendajatelt, nagu Microgaming, Microgaming, NetEnt, Evolution, Pragmatic Play ja Thunderkick. Nendel ettevõtetel on maine kaitsjana, tagades, et nende tiitlid on ausad ja meelelahutuslikud. Seega veendu, et veebikasiino märgiks õiged ruudud, enne kui mõtled professionaaliks hakata. 

Oskus nr 2: nautige palju

Interneti-hasartmängude tööstus on väga ebakindel. Mängijad ei saa kunagi olla kindlad, kas nad loovad karjääri, rääkimata sellest, et nad võidavad järgmisel seansil pärisraha. Sel põhjusel peaksite kasiino hasartmänge käsitlema kui meelelahutuslikku tegevust. Madalate ootuste seadmine tähendab piisavalt kannatlikkust, et mõista mängu nõrkusi ja tunda oma tugevaid kohti. Professionaalseks kasiinomängijaks võib saada vaid sageli mängides. Ja te ei saa seda teha, ilma et peaksite õppima kaotusest tulenevaid šokke vastu võtma, kas pole?

Oskus nr 3: harjutage pangaarve haldamist

Professionaalsed kasiinomängijad teavad, kuidas oma raha kasiinos hallata. Asi on selles, et enamik kasiinosid on loodud tagama, et mängijad kulutavad kõik, mis neil on, lauas või mänguautomaatides. Näiteks pole paljudel maapealsetel kasiinodel aknaid, mis annaksid mängijatele teada väljas kellaajast. Nii saavad mängijad edasi mängida, kuni lehmad koju jõuavad.

Kuid intelligentsed mängijad on alati sammu võrra ees, luues konkreetse online-hasartmängupanga. Eeldusel, et teenite 10 000 dollarit nädalas. Sel juhul pange meelelahutuslikuks hasartmängudeks kõrvale 3000 dollarit. Seejärel jagage see summa väiksemateks ühikuteks, umbes 500 dollarit päevas. Idee on kasiinost lahkuda, kui 500-dollarine kiisu kuivab. Mängijad võivad loobuda ka pärast 500 või 250 dollari lisamist pangarolli. Ja veel üks asi, ära panusta ühele panusele rohkem kui 5% eelarvest. 

Oskus nr 4: leidke mäng, mis teile meeldib

Internetikasiinos mängimise üks peamisi plusse on valikute rohkus. Parimad mänguveebisaidid võivad pakkuda tuhandeid erineva teemaga mänguautomaate, nagu Egiptus, Põhjala, puuviljad, džungel, filmid ja palju muud. Lisaks slotikatele leiate ka kümneid variante blackjacki, ruleti, baccarat ja videopokkeri jaoks, aga ka palju Evolutioni otsesaated. Asi on selles, et sa peaksid mängu nautima, enne kui mõtled millegi võitmisele. Pidage meeles, et mida rohkem mängite, seda paremaks muutute. 

Oskus nr 5: teritage oma blackjacki ja pokkerioskusi

Miks need kaks mängu? Blackjack ja pokker on ainsad mängud, mis võimaldavad mängijatel kasutada optimaalset strateegiat maja eelise langetamiseks. Kaaluge seda; millised plaanid on teil mänguautomaatide majaeelist vähendada? Pärast rullide keerutamist saavad mängijad lihtsalt pealtvaatajateks ja loodavad parimat. Sama kehtib õnnemängude kohta, nagu rulett, craps, bingo, kraapekaardid ja baccarat.

Kuigi õnn mängib pokkeri ja blackjacki tulemustes olulist rolli, võimaldavad need mängud mängijatel teha sõbralikke otsuseid olenevalt olukorrast. Näiteks võivad blackjacki mängijad seista kõige peal pluss 12 ja lüüa 8 või vähem, kui diileril on 3. Teisest küljest võivad pokkerimängijad ässasid jagada ja neil on kaks tugevat kätt. Nüüd teate, miks need mängud pakuvad vähem kui 0,50% maja eeliseid. 

Oskus nr 6: jälgige oma tulemusi

Tehnoloogia peaks olema teie sõber, kui soovite saada professionaalseks online-kasiino mängijaks. Internetis on palju kihlveotööriistu, mis aitavad teil oma mängutulemusi pika aja jooksul jälgida ja teha lõplikke otsuseid. Need tööriistad analüüsivad teie blackjacki ja pokkeri tulemusi, et teha kindlaks, millist žanrit peaksite sagedamini mängima. Samuti saate jälgida oma ruletitulemusi, et teada saada, millised numbrid teie keerutustel sageli ette tulevad. See on enam-vähem raamatupidamine. 

Oskus nr 7: kasutage kihlveosüsteeme

Kihlveosüsteem on struktureeritud lähenemine või strateegia, mis loodab kaotusi pikemas perspektiivis vähendada. Tänapäeval on palju kihlveosüsteeme, mida oma mänguga kaasata. Suurepärane näide on korter panustamise strateegia, mis kutsub mängijaid üles panustama 1–10% oma kogupangast kindla perioodi jooksul. Martingale on veel üks strateegia, kus mängijad kahekordistavad oma panuse pärast kaotust, et pärast ühte võitu kõik tagasi saada. 

Kuid kihlveosüsteemid ei tööta kõigi kasiinomängudega. Kasutage neid strateegiaid paarisrahaga panuste puhul, nagu punane/must ja paaritu/paaris online ruletis. Pankurite ja mängijate panustamissüsteemi saab kasutada ka baccarat ja pass/ei passi ja tule/ära tule jamades. Nende panuste tegemine annab mängijatele peaaegu 50% võiduvõimaluse. Ja ongi mida sa kihlveostrateegiaga tahad nagu Martingale ja Paroli.

Oskus nr 8: ärge jätke kasiinoboonuseid vahele

Enamik online kasiinosid pakub uutele ja lojaalsetele mängijatele boonuseid, et vältida konkurentsi. Hüved on veelgi olulisemad uutel online-kasiinodel, kes soovivad kinnistada oma kohta online-hasartmängude areenil. Tüüpiliste kasiinoboonuste hulka kuuluvad sissemakse mänguboonus, sissemakseta boonus, tasuta keerutused, raha tagasivõtmine ja VIP registreerimine. 

Mängijad peaksid hankige need boonused ja mängige kasiinomänge tasuta. Näiteks võivad mõned kasiinod anda lojaalsetele mängijatele tasuta keerutusi, et testida uusi mänguautomaate ja hinnata nende reaktsioone. Need mängijad võivad õnnelikul päeval võita elumuutva summa. Kuid olenemata sellest, millist kasiinot teile pakub, lugege läbimängimise nõudeid ja mõistke neid. Mõnel boonusel on vastuvõetamatud läbimängimisnõuded, panusepiirangud ja aegumiskuupäevad.

Oskus nr 9: saavutage mänguautomaadi boonused

Paljud mängijad on samal ajal võitnud varanduse jackpoti mängude mängimine, eriti teenindusajad. Tõenäoliselt olete teadlik Jon Heywoodist, Briti sõdurist, kes võitis 2017. aastal Microgamingu kaudu Mega Moolahi mängides 13,2 miljonit naela. Ja arva ära mis? Sõdurist sai hetkega multimiljonär vaid 25p panusega. Internetikasiinotööstuses on selliseid väljamakseid sadu.

Professionaalse mängijana proovige õnne sellistes jackpotimängudes nagu Mega Millions ja NetEnt Divine Fortune. Kuigi nendel mängudel võivad olla madalad RTP-d ja löögisagedused, on väljamaksed vaeva väärt. Seda postitust kirjutades oli Mega Moolahi jackpot 4,69 miljonit dollarit. Lööge panka, kui see ületab 10 miljoni dollari piiri, sest just siis annab see kõige tõenäolisemalt järele. Kuid miski pole kindel!

Oskus nr 10: õppige teistelt mängijatelt

Elu on õppimisprotsess ja hasartmängud ei erine sellest. Millal online kasiino mängude mängimine nagu pokker, rulett ja blackjack, peaksite alati võrdlema andmeid selle valdkonna parimate mängijatega. Need mängijad pakuvad mängunõuandeid ajaveebide ja YouTube'i kanalite kohta, millele pääsete juurde tasuta. 

Lisaks ostke oma otsustusoskuste parandamiseks hasartmänguraamatuid sellistel platvormidel nagu Amazon ja eBay. Ja võimalusel külasta maapealset või reaalajas veebikasiinot ja võrdle oma mänguoskusi teiste mängijate ja diileriga. Saate aru, et õppida on veel palju. 

Viimane nõuanne

Siiani peaksite olema valmis looma professionaalse hasartmängukarjääri. Kuid soovitatav on mitte kaaluda professionaaliks minemist enne, kui teil on piisavalt suur raha. Professionaalseks online kasiinomängijaks saamine nõuab palju kannatlikkust, oskusi ja eneseteadvust. Nii et kuni selle ajani ärge loobuge oma tööst!

Viimased uudised

Betfred toob tulevikus turule IGT Play spordipõhise spordiennustuse
2023-03-21

Betfred toob tulevikus turule IGT Play spordipõhise spordiennustuse

Uudised