Uudised

October 24, 2023

Lõõgastuge ja lõõgastuge igal reedel Locowinis panuste tasuta keerutustega

Chloe O'Sullivan
WriterChloe O'SullivanWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser

Iga kasiinomängija soovib alati alustada nädalavahetust parimal võimalikul viisil ja Locowin teab seda. Selles kasiinos kutsutakse sind tegema sissemakse ja taotlema reedest tasuta keerutusi. Kuid enne kui asute sellesse kasiinosse tasuta keerutuste pakkumist taotlema, lugege seda boonuste arvustust, et teada saada, millega te tegelete.

Lõõgastuge ja lõõgastuge igal reedel Locowinis panuste tasuta keerutustega

Mis on reedene tasuta keerutuste pakkumine?

Nagu nimigi ütleb, on see tasuta keerutuste pakkumine, mis antakse mängijatele igal reedel. Selle kampaania raames tehke sissemakse vähemalt 20 dollarit, et saada igal nädalal kuni 100 tasuta keerutust uues ja põnevas slotikas.

Huvitaval kombel ei pea mängijad reedel minimaalset sissemakset tegema. Selle asemel katab see boonus nädala mis tahes eelnevatel päevadel tehtud sissemakseid. Tasuta keerutuste boonuse saate pärast raha sissemaksmist esmaspäevast 00:00 kuni neljapäevani 23:59 UTC. 

Tasuta keerutused kantakse sinu kontole reedel kell 12:00 UTC ja jäävad aktiivseks kuni pühapäevani kell 23:59 UTC. Niisiis, kasuta seda sissemakse boonus niipea kui saad. 

Selle boonuse tingimused

Selle iganädalase boonuse T&C-d on suhteliselt lihtsalt mõistetavad. Esiteks see uus kasiino sait ütleb, et maksimaalne summa, mille saate reedesest tasuta spinni boonusest välja võtta, on 250 €. See võib olla samaväärne mis tahes muu toetatud valuutaga. 

Põnevalt see iganädalane boonus on täielikult kihlvedudevaba, mis tähendab, et mängijad saavad tasuta keerutustest saadud võidud välja võtta, täitmata ühtegi ümbermängimise nõuet. See on märkimisväärne pluss, arvestades enamikku kasiinosid boonused neil on kõrged läbimängimisnõuded, mis takistavad mängijatel väljamakset taotleda. 

Lõpuks Locowin ütleb sobivaid mängijaid tasuta keerutuste boonus ja muud panusteta kampaaniad saavad esitada ainult ühekordse väljamaksetaotluse. Lihtsamalt öeldes muutub boonus kehtetuks pärast väljamaksetaotluse esitamist.

Viimased uudised

Wizard Games annab välja uue õudse pealkirja Treasures of the Count
2023-10-26

Wizard Games annab välja uue õudse pealkirja Treasures of the Count

Uudised