Uudised

May 29, 2023

Lõdvestuge mängu ja BeyondPlay meeskonnaga, et suurendada mängijate mitme mängijaga mängukogemust

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Kvaliteetsete kasiinomängude pakkuja Relax Gaming teatas hiljuti ainulaadsest partnerlusest BeyondPlayga. Selle lepingu eesmärk on muuta stuudio tipptasemel pealkirjade kogu põnevaks mitme mängijaga mänguks.

Lõdvestuge mängu ja BeyondPlay meeskonnaga, et suurendada mängijate mitme mängijaga mängukogemust

Pärast lepingut lisab Relax Gaming oma mängukollektsiooni BeyondPlay uuendusliku mitme mängijaga tarkvara, mis on saadaval sellistel reguleeritud turgudel nagu Rumeenia, Taani ja Ühendkuningriik. Selle tulemusena mängijad kl reguleeritud uued kasiinosaidid Relax Gamingu tiitleid pakkudes saate vaadata samu mänguvooge ja liita oma panused. 

Ettevõte ütleb, et see murranguline ja mängijatele suunatud funktsioon kavatseb mängukogemusi muuta, keskendudes mängu kollektiivsetele komponentidele ja lõbusatele atribuutidele. 

Relax Gamingu mängijad saavad teha järgmist

  • Tee avatare
  • Liituge temaatiliste vestlustega
  • Nautige klientide P2P reaktsioone

Samal ajal usub mitmete auhindadega pärjatud sisuarendaja, et selle uudse lähenemisviisi omaksvõtmine aitab tal meelitada ligi uue põlvkonna mängijaid ja tugevdada oma liidripositsiooni iGamingi tööstuses. Ettevõttel on maine uue ja uuendusliku iGaming tehnoloogia juurutajana.

Shelley Hannah, kasiinotoodete direktor Lõdvestu mängimine, märkis: 

"See on Relax Gamingu jaoks tohutu partnerlus. Me ei saa olla rohkem põnevil, et näha, kuhu see lähikuudel ja aastatel viib. Meie tööstuse maastik muutub, kuna tarnijad võtavad kasutusele põneva uue tehnoloogia, mida pakuvad sellised visionäärid nagu BeyondPlay. Lõdvestuge Mängimine on rõõmus, et saab osa sellest teekonnast."

BeyondPlay tegevjuht Karolina Pecl märkis omalt poolt: 

"Kui liigume oma teekonnal turule, teatame uhkusega oma partnerlust ettevõttega Relax Gaming, mis võimaldab meil mitme mängijaga mängukogemuse uutesse kõrgustesse viia. Kombineerides meie uuendusliku platvormi mõne kõige armastatuma mänguga Relax Gamingu andeka mängumeeskonna tiitlid, oleme kindlad, et see koostöö pakub mängijatele enneolematut põnevust ja meelelahutust

Relax Gaming on viimasel ajal nautinud tohutut edu pärast iGamingu tööstuse verstapostilepingute sõlmimist ja vastastikku teenindusaegade turule toomist. Hiljuti suurendas ettevõte oma Silver Bullet portfelli pärast seda Trigger Studiosiga partnerluslepingu allkirjastamine. Lisaks on Relax Gaming sel kuul turule toonud kaks uhiuut mänguautomaati, sealhulgas Mega Heist ja Fly Cat$, mis on uusim mäng, mis liitub arendaja 4000+ mänguautomaadiga online kasiino mängud.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised