Uudised

May 27, 2022

Kuidas mängida uutes pärisrahaga online-kasiinodes õigel viisil

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Iga mängija registreerub veebikasiinodesse erinevatel põhjustel. Kuid üks põhjus ühendab kõiki mängijaid, olenemata nende ainulaadsetest asjaoludest: võit! See hõlmab professionaalseid mängijaid, juhuslikumaid mängureid ja neid, kes on just pärast pärisraha panustamise põnevust. Kahjuks on võitmine üks raskemaid asju. Isegi parimates online kasiinodes näevad kogenud mängijad vaeva, et kasumit teenida. Seda juhul, kui keegi ei kasuta neid näpunäiteid, mis võivad suurendada nende võimalusi muuta kasiinokülastused kasumlikuks.

Kuidas mängida uutes pärisrahaga online-kasiinodes õigel viisil

Keskenduge tulude maksimeerimisele

Iga mäng a uus online kasiino on mängijasse naasmise protsent. See on panuse protsent, mille mängija võib pikaajaliselt võiduna tagasi saada. Lihtsamalt öeldes näitab see iga mängu võidu tõenäosust. Mida suurem on tootlusprotsent, seda suurem on võiduvõimalus.

Iga tehtud panus on risk. Seetõttu on mängijatel mõttekas maksimeerida nendest riskidest saadavat võitu. Selle õigeks kindlaksmääramiseks mõõdetakse võitu protsendina panusest. Mida suurem protsent, seda parem on panuse tootlus. Kunagi ei tohiks mängida mängu ega teha panuseid enne potentsiaalsete tulude ja muude mängude või panuste pakutavate tulude kindlaksmääramist. Nii tagatakse mängijale õnne korral parima väljamakse võrreldes esialgse panusega.

Valikute mõistmine

See on üks alahinnatumaid nõuandeid võrgus hasartmängude mängimisel – teadke alati võimalusi. Internetikasiinotööstus on viimase kümnendi jooksul plahvatuslikult kasvanud. Nagu iga tulusa tööstusharu puhul, on praegu nii palju operaatoreid, eriti suurematel turgudel nagu Euroopa, Põhja-Ameerika ja Ida-Aasia. Selline konkurentsikeskkond on mängijate jaoks jumalakartus, sest kasiinod peavad mängijate meelitamisel ja hoidmisel olema loomingulised.

Ärge mängige ainult samas kasiinos. Mängijad peaksid uurima, mida konkureerivad veebikasiinod oma turgudel pakuvad. Võib avastada, et nad pakuvad paremaid tootlusi või koefitsiente kui nende tavaline kasiino. Samuti peaksid mängijad kasiinos tutvuma teiste pakutavate mängude ja nende tuludega.

Tea, kuidas määrata parimad boonused

Nii nagu tavakasiinod pakuvad oma mängijatele kompensatsioone (tasuta kraami), on ka veebikasiinod pakkuda oma mängijatele boonuseid. Nende eesmärk on meelitada uusi mängijaid ja julgustada olemasolevaid mängijaid kaubamärgile lojaalseks jääma. Vaikimisi esitatakse ja sõnastatakse kõik boonused mängija tähelepanu köitmiseks, kuid nagu online-hasartmängudega kogenud inimesed teavad, võivad nende tingimused avada teistsuguse pildi. Mängurid peaksid iga boonuse tingimused läbi lugema ja neist aru saama, enne kui hakkavad neid kasiino sobivuse kindlakstegemiseks kasutama. Tähelepanu tuleks pöörata ebareaalsetele läbimängimisnõuetele ja muudele ebameeldivatele tingimustele. Mängijad võivad avastada, et mõned boonused ei ole seda väärt ja tuleks jätta lunastamata.

Mängige mänge, mis on võidetavad

Hasartmängudes on fraas "maja võidab alati" muutunud mõnevõrra klišeeks. See ei tähenda, et sellel pole tõde. Enamik kasiinomänge on tulemusi, mis kasiinot märkimisväärselt soosivad, näiteks slotid – mis on kõige populaarsemad. Kuid on mänge, kus oskused ja kogemused võivad suurendada teie võiduvõimalusi. See sisaldab pokker ja blackjack. Nendes mängudes võidustrateegiate õppimine võib suurendada mängija võiduvõimalusi.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised