Miks krüptovaluuta kasiino hasartmängud on võimust võtmas?

Uudised

2022-02-05

Ethan Tremblay

Pole kahtlust, et krüptoraha muutub online-hasartmängude areenil populaarseks. Paljud mängijad valivad selle alternatiivse valuuta, samas kui operaatorid kasutavad seda ka kasiino hasartmänguhuviliste nõudmiste rahuldamiseks. Krüptovaluuta on populaarne mõlemas uued kasiinod ja kodunimed, mis on olnud juba aastaid.

Miks krüptovaluuta kasiino hasartmängud on võimust võtmas?

Mis on krüptovaluutad?

Alustuseks on krüptovaluutad, rahvapäraselt tuntud krüptodena, virtuaalsed või digitaalsed valuutad, mille tehingud on kaitstud krüptograafiaga. Erinevalt fiati valuutadest ei ole krüptol keskseid reguleerivaid asutusi. Selle asemel hõlbustab tehinguid peer-to-peer võrk. Krüptode näideteks on bitcoin, litecoin, bitcoin cash ja ethereum, kui mainida vaid mõnda.

Kõigi märkide järgi saab krüptovaluuta online-kasiinotööstuse katalüsaatoriks. Üha enam mängijaid valib 2022. aastal krüpto fiat-valuutade asemel. Aga miks see juhtub?

On mitmeid põhjuseid, miks mängurid krüptovaluutale üle lähevad.

Krüptovaluuta hõlbustab anonüümseid hasartmänge

Krüptovaluutade nagu bitcoin ja ethereum suurim eelis on anonüümsus. Paljud mängijad soovivad oma hasartmängutegevust privaatsena hoida. Veelgi enam, mõnes riigis on hasartmängud ebaseaduslikud ja fiat-valuutade kasutamine võib mängijad hätta sattuda. Sellistel juhtudel piisab krüptovaluutadest, sest mängurid saavad sisse- ja väljamakseid teha ilma isikuandmeid või identiteeti avaldamata. Lisaks ei sekku finantsasutused ega valitsused, kuna kõik tehingud toimuvad P2P-võrgu kaudu.

Kiired tehingud

Mängijad tahavad alati mängus osaleda niipea, kui nad raha deponeerivad. Kuid paljudel juhtudel, eriti fiat-valuuta puhul, pole see võimalik, kuna pangad ja finantsasutused peavad enne tehingu autoriseerimist läbi viima KYC- ja kontrolliprotsessid. Just need bürokraatiad muudavad fiat valuuta sisse- ja väljamaksed pikemaks. Krüptoraha puhul aga sellist bürokraatiat ei ole, seega võivad mängurid oodata raha kiiremat kontole jõudmist. Enamasti toimuvad krüpto sisse- ja väljamaksed koheselt.

Madalad tehingukulud

Teine põhjus, miks mängurid krüptohasartmängudele üle lähevad, on taskukohased tehingukulud. Bitcoini tehingud ja muud krüptotehingud on üldiselt madalamad kui krediitkaartide ja e-rahakottide poolt võetav 2–3%. Nagu varem mainitud, puuduvad krüptotehingutes finantsasutused ega muud vahendajad. Need asutused on selleks, et raha teenida, ja seetõttu kehtestavad nad raha sisse- ja väljamaksmiseks suuri tasusid. Krüptotehingud toimuvad aga peer-to-peer võrkudes, mistõttu tehingumäärad on madalamad.

Turvalised tehingud

Krüptotehingute turvalisuse tõttu tormavad mängurid ka krüptokasiinodesse. Krüptode, sealhulgas bitcoini loomist ja ülekandmist kontrollitakse krüptograafia abil. Bitcoin kasutab oma hajutatud pearaamatu tehnoloogiana ka plokiahelat. Interneti-hasartmängude stseenis, mis on pettuse sünonüüm, on krüpto tõepoolest lahendus.

Pakkimine

Ülaltoodud on põhjused, miks krüptovaluutad on muutumas mängurite seas populaarseks. Lisaks on spetsiifilisi krüptokasiinomänge, mis meelitavad ligi kõrgemaid RTP-sid. Neile, kes soovivad mängida anonüümselt ning teha tehinguid ülikiirelt ja turvaliselt, on krüptohasartmängud õige tee. Lisaks on bitcoini kasiinodel ja muudel krüptomakseid vastuvõtvatel kasiinosaitidel mänguritele kohandatud eksklusiivsed pakkumised.

Viimased uudised

Betfred toob tulevikus turule IGT Play spordipõhise spordiennustuse
2023-03-21

Betfred toob tulevikus turule IGT Play spordipõhise spordiennustuse

Uudised