Minge galaktikatevahelisele reisile mängus Yggdrasil Giganimals GigaBlox

Uudised

2023-04-18

Benard Maumo

Yggdrasil teatas kosmoseteemalise Giganimals GigaBloxi debüüdist. Seda põnevat mängu mängitakse 6 rullikul 40 panusliiniga, kus arendaja silmapaistev GigaBlox Game Engagement Mechanic (GEM) funktsioon võib suurendada sümbolid muljetavaldava 6 × 6 suuruseni.

Minge galaktikatevahelisele reisile mängus Yggdrasil Giganimals GigaBlox

Huvitaval kombel on see uhiuus mänguautomaat pärit Yggdrasil mängud Sellel on kaks tasuta keerutuse režiimi ja Wild Surge, mis võivad ilmuda igal keerutamisel. Funktsioon Wild Surge võib massiliste võitude saamiseks muuta ühe neljast madala tasuga sümbolist metsikuks.

Põhimängu ajal saavad madala tasuga sümbolid premeerida võidukombinatsioone, täites samal ajal kosmoselaeva kogumismõõtureid. Piisavalt sümbolite kogumine arvestile võimaldab mängijatel algatada a Tasuta keerutuste režiim

Pange tähele, et igal neljal loomal on oma mõõtur, mis algab erinevatelt tasemetelt ja genereeritav summa sõltub võidukombinatsiooni sümbolite arvust. Pärast kosmoselaeva arvesti täitmist käivitub kogumise tasuta keerutuste režiim, kus käivitav sümbol toimib kogu boonuse jooksul metsikuna.

Lisaks mängijad parimad uued online kasiinod saab tasuta keerutuste funktsiooni ajal arvestite täitmist jätkata. See võimaldab neil muuta vähem tasustatud ikoone metsikuks. Giganimalsi GigaBloxi mängijad saavad ka mänguratast keerutada, et saada rohkem boonuskeerutusi, kui nad koguvad hajutusi, suurendades sellega mängu kaasatust. Lõppeesmärk on lüüa peaauhind 5120x. 

Nagu oodatud, on mängul teatud jurisdiktsioonides ka funktsioon Osta. See funktsioon võimaldab mänguritel osta juurdepääsu tasuta keerutuste režiimile. 

Stuart McCarthy, Yggdrasili toote- ja programmijuht, teatas: 

"Giganimals GigaBlox näeb, et võtame ühe oma populaarseima GEM-i ja teeme sellele maailmast väljapoole. Kahe tasuta keerutuste režiimiga, sealhulgas seotust suurendava kollektsioonimõõturi režiimiga, oleme kindlad, et see on veel üks tähelepanuväärne lisa meie portfelli".

Viimased uudised

Play'n GO viib mängijad võitlusesse laevade röövimise vastu mängus Captain Glum: Pirate Hunter
2023-05-18

Play'n GO viib mängijad võitlusesse laevade röövimise vastu mängus Captain Glum: Pirate Hunter

Uudised

Kasiinoreklaam

TonyBet:100% kuni $180 + 120 tasuta keerutust
Mängi kohe
Betwinner
Betwinner:€ 390 Boonuskoodiga CASINORANK