Uudised

April 18, 2023

Minge galaktikatevahelisele reisile mängus Yggdrasil Giganimals GigaBlox

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Yggdrasil teatas kosmoseteemalise Giganimals GigaBloxi debüüdist. Seda põnevat mängu mängitakse 6 rullikul 40 panusliiniga, kus arendaja silmapaistev GigaBlox Game Engagement Mechanic (GEM) funktsioon võib suurendada sümbolid muljetavaldava 6 × 6 suuruseni.

Minge galaktikatevahelisele reisile mängus Yggdrasil Giganimals GigaBlox

Huvitaval kombel on see uhiuus mänguautomaat pärit Yggdrasil mängud Sellel on kaks tasuta keerutuse režiimi ja Wild Surge, mis võivad ilmuda igal keerutamisel. Funktsioon Wild Surge võib massiliste võitude saamiseks muuta ühe neljast madala tasuga sümbolist metsikuks.

Põhimängu ajal saavad madala tasuga sümbolid premeerida võidukombinatsioone, täites samal ajal kosmoselaeva kogumismõõtureid. Piisavalt sümbolite kogumine arvestile võimaldab mängijatel algatada a Tasuta keerutuste režiim

Pange tähele, et igal neljal loomal on oma mõõtur, mis algab erinevatelt tasemetelt ja genereeritav summa sõltub võidukombinatsiooni sümbolite arvust. Pärast kosmoselaeva arvesti täitmist käivitub kogumise tasuta keerutuste režiim, kus käivitav sümbol toimib kogu boonuse jooksul metsikuna.

Lisaks mängijad parimad uued online kasiinod saab tasuta keerutuste funktsiooni ajal arvestite täitmist jätkata. See võimaldab neil muuta vähem tasustatud ikoone metsikuks. Giganimalsi GigaBloxi mängijad saavad ka mänguratast keerutada, et saada rohkem boonuskeerutusi, kui nad koguvad hajutusi, suurendades sellega mängu kaasatust. Lõppeesmärk on lüüa peaauhind 5120x. 

Nagu oodatud, on mängul teatud jurisdiktsioonides ka funktsioon Osta. See funktsioon võimaldab mänguritel osta juurdepääsu tasuta keerutuste režiimile. 

Stuart McCarthy, Yggdrasili toote- ja programmijuht, teatas: 

"Giganimals GigaBlox näeb, et võtame ühe oma populaarseima GEM-i ja teeme sellele maailmast väljapoole. Kahe tasuta keerutuste režiimiga, sealhulgas seotust suurendava kollektsioonimõõturi režiimiga, oleme kindlad, et see on veel üks tähelepanuväärne lisa meie portfelli".

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised