Uudised

October 30, 2023

Pepe hiljutine väärtuse tõus võib olla lühiajaline: võimalused Meme Kombatis ja Wall Streeti meemides

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Sissejuhatus

Meemmündi Pepe väärtus tõusis märkimisväärselt, kasvades viimase nädala jooksul 106%. See tõusutrend ei pruugi aga kaua kesta, sest Pepe näitab juba märke oma hiljutisest kasumist tagasi andmisest.

Pepe hiljutine väärtuse tõus võib olla lühiajaline: võimalused Meme Kombatis ja Wall Streeti meemides

Pepe hiljutine esinemine

Pepe oli olnud langusspiraalis, langedes juulist oktoobrini üle 70%. Mure tekitas projekti arendajate käes olnud suur osa Pepe žetoonidest, mis ei olnud lukustatud. Kardeti, et need märgid võivad turu üle ujutada ja Pepe hinna järsult langeda.

Nende probleemide lahendamiseks otsustas Pepe meeskond põletada 6,9 triljonit Pepe žetoone, mis võrdub ligikaudu 6 miljoni dollariga. Lisaks toodi pardale uued nõustajad, kes haldavad arendajate rahakotis olevaid ülejäänud 3,79 triljonit žetoone. Nende tegevuste tulemuseks oli Pepe hinna kohene tõus, 106% hüpe kolme päeva jooksul ja kauplemismaht ületas 500 miljonit dollarit.

Võimalik langus ja nõrk tugi

Vaatamata hiljutisele pumbale on Pepe väärtus viimase 48 tunniga langenud juba 15% ja kauplemismaht on langenud alla 90 miljoni dollari. Veelgi enam, Pepe kaupleb praegu allpool peamist takistustaset 0,0000015 dollarit, mida ta oli kogu suve hoidnud. Ilma teise katalüsaatorita ootab Pepe tõenäoliselt edasine langus. Tokenil on nõrk toetus $0,00000093 juures, mis tähendab 20% langust praegusest hinnast. Järgmine oluline tugitase on 0,00000065 dollarit, hind enne märgi põletamise teadaannet.

Loomuliku väärtuse puudumine

Pepe peamine väljakutse seisneb tema otstarbekuse puudumises väljaspool spekulatsioone. Puhta meemmüntina ei paku see oma kogukonnale mingit loomupärast väärtust. Ilma kauplemisvõimalusteta muutub märk vähem kasulikuks. Kuigi Pepe on näidanud oma püsivust, on järjepideva huvi säilitamine ilma loomupärase väärtuseta märgi vastu keeruline.

Järeldus

Kokkuvõtteks võib öelda, et Pepe hiljutine väärtuse tõus võib olla lühiajaline. Märgi langus viimase 48 tunni jooksul ja nõrk tugitase viitavad võimalikele edasistele langustele. Lisaks seab Pepe loomupärase väärtuse puudumine väljakutse selle pikaajalisele jätkusuutlikkusele. Investorid ja kauplejad peaksid enne Pepega seotud otsuste tegemist neid tegureid hoolikalt kaaluma.

Uued võimalused: Meme Kombat ja Wall Street Memes

Kuigi Pepe tulevik on endiselt ebakindel, on tähelepanu pälvinud ka teised meemimündid. Uus meemünt Meme Kombat on käimasoleva eelmüügiga kogunud üle 800 000 dollari ja läheneb 1 miljoni dollari suurusele pehmele eelmüügile. Erinevalt Pepest pakub Meme Kombat žetoonide omanikele tõelist utiliiti, võimaldades neil panustada oma žetoone ja osaleda populaarsete meemide vahelistes virtuaalsetes lahingutes. Investorid, kes ostavad eelmüügi ajal Meme Kombati žetoone, saavad kohe intressi teenida, APY on 112%.

Veel üks paljutõotav meemünt on Wall Streeti meemid. Pärast edukat eelmüüki, kogudes üle 25 miljoni dollari, tõi Wall Street Memes turule oma $ WSM märgi, mis kasvas 280%. Hiljutine teade uuest veebipõhisest krüptokasiinost ja spordiennustusest on tokeni väärtust veelgi tõstnud – viimase nädala jooksul on see tõusnud 40%. $WSM-i investorid saavad panustada ka oma žetoonides ja teenida 39% APY.

Kokkuvõttes võib öelda, et kuigi Pepe tulevik on ebakindel, on investoritele potentsiaalseid võimalusi pakkuvaid meemünte, nagu Meme Kombat ja Wall Street Memes. Krüptovaluutadesse investeerimisel on oluline läbi viia põhjalik uurimine ja olla ettevaatlik.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised