Uudised

June 15, 2023

Play'n GO debüteerib Sweet Alchemy 2 slotimängu

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Play'n GO, auhinnatud mängu tipptasemel looja online slotid, teatas Sweet Alchemy 2 kommide mänguautomaatide saaga võidukast tagasitulekust. Mäng laenab suurema osa inspiratsiooni 2018. aasta Sweet Alchemy'st ja 2020. aasta Sweet Alchemy Bingost. 

Play'n GO debüteerib Sweet Alchemy 2 slotimängu

Niisiis, mis selles uut on online kasiino mäng? Esiteks pakub mäng tänu võrgulaienduse funktsioonile võrreldamatut põnevust. Et mängijad saaksid selle funktsiooni käivitada ja maitsvaid võite, peavad nad looma edukad klastrid. Nende edenedes eemaldab mäng šokolaadiblokeerija sümbolid kaskaadidena, mis võimaldab rohkem sümboleid ilmuda ja suurendab teie tõenäosust võita suur väljamakse. 

  • Pea meeles, et sinu eesmärk selles slotis on eemaldada mängulaualt tähe-, kuubiku- ja pastillisümbolid. 
  • Wild Gobstopper jääb jäädavalt võrku ja aitab teil uusi võite saada, kui muid võite pole. 
  • Laual on ka Striped Treat Wild, mis plahvatab horisontaalselt või vertikaalselt võidukombinatsiooni osana.

The Tasuta keerutuste funktsioon aktiveerub pärast kõigi šokolaadiblokeerija ikoonide rullidelt kustutamist. Seejärel saavad mängijad oma neli tasuta keerutust, mis võivad tulla koos megasümbolitega. Kui liigute kommidega kaetud maailmas, eemaldatakse tasuta keerutuste ajal kõik blokeerijad rullidelt. Kui see juhtub, avab mäng neli lisavooru ja suuremad megasümbolid, mis viib teid lähemale 10 000-kordsele panusele. 

Lõpuks saavad mängijad boonusmängu aktiveerida, kogudes tasuta keerutuste ajal erinevaid kõrge ja madala tasuga sümboleid. Sellel boonusvoorul on kolm taset, mis lisavad dünaamilise elemendi juba niigi põnevale võrgumehaanikale.

Selle funktsiooni ajal leiate rattad ja rõngad, mis kutsuvad mängijaid keskuse poole liikuma. Kordaja maandumine mitmekordistab teie üldisi kordaja väärtusi, samas kui tühjale segmendile maandumine eemaldab teie pangast raha. 

Play'n GO on viimasel ajal välja andnud vastastikku vastamisi slotikaid, millest enamik on osutunud suurepäraseks hitiks parimad uued kasiino saidid. Enne Sweet Alchemy 2 väljaandmist üritas ettevõte superkangelasteemalises Ternionis maailma päästa. 1. juunil firma naasis Asgardi Viking Runecrafti apokalüpsis

Play'n GO mängu säilitamise juht George Olekszy märkis uut mängu kommenteerides: 

"Fännid tahtsid rohkem Sweet Alchemyt, siin see on. Selle sarja esimene tiitel on üks meie armastatumaid tiitleid Play'n GO. Meil oli mõtet ainult sellele IP-le tugineda ja Sweet Alchemy 2-ga midagi veelgi magusamat proovida. Arvan, et boonusmäng ja x25 kordaja on tõelised võitjad. Selles pesas on kogu ulatuses nii palju dünaamilisi keerdkäike, rääkimata suussulavast Grid Expansion mehaanikast

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised