Play'n GO järgib mängus Rascal Riches mängus Three Rogue Raccoons

Uudised

2023-06-22

Benard Maumo

22. juunil 2023 Play'n GO, tipptasemel tarnija online slotid, esitles metsiku raevuga oma uusimat loomateemalist mänguautomaati Rascal Riches. Mäng kasutab standardset 5x3 vormingut kuni 20 panusliiniga. See järgneb vallatule kährikukolmikule, kes maskeeruvad võltsvuntsidega pikkadesse trentšmantlitesse. Nende eesmärk? Planeerige sajandi vargus, varastades ühe kuldse prügikasti.

Play'n GO järgib mängus Rascal Riches mängus Three Rogue Raccoons

Selles mängus saavad mängijad luua standardvõidu, kogudes ükskõik millisele panusreale vähemalt kolm sümbolit. Tasusümbolite hulka kuuluvad tabalukk, haakkonks, kruvikeeraja, tangid või taskulamp.

Koomiliselt maskeeritud räpakolmik on mängu metsik, ilmub igal keerutamisel paremalt poolt ja võib maanduda ükskõik millisele rullikule. See paljastab kolm trentšis pesukaru, mis maandudes näitavad nende ainulaadseid võimeid. Need oskused võivad viia varguse teise etappi.

  • Esimene raiskamine on varustatud kordistaja funktsiooniga, mis suurendab teie väljamakseid 2x, 3x või 5x. See kogusumma võib laieneda ka teistele kährikutele, laiendades kasiinos suure väljamakse võimalust.
  • Samal ajal saab teine ​​kährik rullidele lisada müsteeriumisümboleid, paljastades sobivad kõrge/madalapalgalised sümbolid. Pange tähele, et mitu kährikut võivad müsteeriumisümbolitesse kaasa aidata, suurendades lõbusust veelgi.
  • Kui see jätkub, saate avada 3+ kuldset prügikasti Tasuta keerutuste režiim. Selles režiimis on olemas kõik põhimängus kogutud funktsioonid, mis tähendab, et pesukarudel on rohkem võimalusi Junkyardi jackpoti kogumiseks.

Enne viimast tasuta keerutust võib Golden Trashcan avalikustada lõpliku keerutuse kordaja 20x, 30x, 50x või 100x. Mängijad võivad võita ka lisakordajaid, mis kombineeritakse varasemate kordajatega, et suurendada suure skoori võimalust.

Mängijad, kes hindavad loomateemalist mänguautomaati, võivad leida ka 2020. aasta Feline Fury väärilise mängu uued online kasiino saidid. Saate mängida ka Rocco Gallo 2022 ja 2019. aasta spioonipõhine Mission Cash.

Play'n GO mängu säilitamise juht George Olekszy märkis mängu kommenteerides:

"Rascal Riches on meie seni kõige julgem vargus. See pesa kehastab seda, milles me kõik oleme Play'n GO. Sellel pealkirjal on särtsakas tegevus, üksikasjalik animatsioon ja lõbus lugu, mis on kujundatud keeruliste pesade mehaanika ümber. Laiaulatuslik Final Spin Multiplier ja madalapalgalised sümbolid, mis toimivad ka pesukaru vidinatena, on suurepärased näited sellest, kui kaasahaarav see pesa tegelikult on

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised