Uudised

September 21, 2023

Playn GO ründab hoiupõrsast ja otsib Piggy Blitzi pesas münte

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

21. septembril 2023 avaldas Play'n GO, kütkestavate mänguautomaatide juhtiv arendaja, et sead võivad lennata ka tema uusimas mänguautomaadis Piggy Blitz. See pealkiri on jätk 2013. aastal välja antud mängule Flying Pigs. Kuid viimases osas on müntide kogumise õppimine muutunud intelligentsemaks.

Playn GO ründab hoiupõrsast ja otsib Piggy Blitzi pesas münte

Play'n GO on alati tugevalt toetanud iGaming maastiku mitmekesistamist ja mängijatele piiramatute mänguvõimaluste pakkumist. Nende hulka kuuluvad nauditavad lauamängud, kaasahaaravad võrgumänguautomaadid ja lihtsad loomade mänguautomaadid.

Piggy Blitz pole erand. Erksa mängushow-laadse taustaga mäng annab mängijatele kuni 4096 väljamakset ja võimaluse võita kuni 5000 korda. Selle loomateemalise mängupesa lõppeesmärk on koguda kokku kõik mündid nõiutud hoiupõrsast.

Uutes online kasiinodes standardvõidu kindlustamiseks peavad mängijad leidma kombinatsiooni kolmest või enamast notsu, täringu, tähe, teemantkiibi ja mündi sümbolist. Mängu edenedes võivad nad leida kolm fikseeritud jackpotti pluss Bonus Cash Collection sümboli, mis võimaldab neil koguda rohkem münte. Ettevõte kasutas sama mehaanikut Cash Pumpis (2019).

Vahepeal ütleb Play'n GO, et mängijad, kes omandavad kolm Scatterit, käivitavad tasuta keerutuste boonuse. Boonusvoorude ajal saavad mängijad teenida ainult garanteeritud võidukeerutuste ja raha kogumise sümboleid. See kujutab endast soodsat stsenaariumi, mis tagab, et hoiupõrsas puhkeb suure väärtusega hüvedega.

Mängijad võivad pärast 3, 4 või 5 Scatter'i kogumist saada 5, 10 ja 25 tasuta keerutust. Kui mängija saab hankida kuus Scatterit, saab ta peaauhinna ja 50 tasuta keerutust. See muudab mängu kaasahaaravaks ja rahuldust pakkuvaks.

Tarkvaraarendaja lisab, et selle uue online sloti mängulauda kaunistavad erinevad notsupanga sümbolid, mis suurendavad auhindade võitmise võimalust. Lisaks on kuldmünte kaks korda rohkem, mis annab mängijatele võimaluse oma võiduvõimalusi maksimeerida.

Piggy Bank on uusim täiendus Play'n GO pidevalt kasvavasse kasiinomängude valikusse. Mäng järgib Temple Prosperityt, Hiina-teemalist mänguautomaati, mis viib mängijad kohtuma "rikkuse jumalaga". Need uued mängud on juba saadaval arendaja jurisdiktsioonides, sealhulgas Ameerika Ühendriikides Lääne-Virginias.

Play'n GO mängude säilitamise juht George Olekszy kommenteeris:

"Piggy Blitz on seotud koheste tegevustega. Garanteeritud võidukeerutused ja tavalised sularahakollektsiooni sümbolid muudavad selle tiitli väga lõbusaks – me arvame, et fännid naudivad seda väga. Rääkimata 5000-kordse võidu potentsiaalist ja koomiks, mängushow visuaal on samuti rõõm. Piggy Blitz on meie jaoks järjekordne klassika ja see on veel üks täiuslik täiendus Play'n GO mänguautomaatide portfelli."

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne
2024-04-12

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne

Uudised