Uudised

March 23, 2023

Play'n GO vaatab uuesti läbi honorarivaenu koos Kuuprintsess Trinityga

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Play'n GO, parim online slotikade tarnija, on avalikustanud Moon Princess Trinity, mis on Moon Princessi sarja jätk koos võluva mänguautomaatide maagiaga. Slot võimaldab mängijatel võita, sobitades ruudustikul horisontaalselt või vertikaalselt kokku vähemalt kolm maksvat sümbolit. 

Play'n GO vaatab uuesti läbi honorarivaenu koos Kuuprintsess Trinityga

Moon Princess Trinity meenutab 2017. aasta klassikalist Kuuprintsessi ja pakub auhinda Clear the Grid. Selles funktsioonis mängijad parimad online kasiinod võivad võita 50-kordse kordaja, kui nad tühjendavad põhimängu ruudustiku.

Nagu oodatud, keskendub mängu narratiiv kolme printsessi ümber; Armastus, täht ja torm. Slot kujutab selgelt nende võimet võluda klassikalise anime moel uskumatuid võite. 

Mäng algab 1x kordajaga, mis suureneb 1 võrra, kui mängur eemaldab ruudustikult kõik embleemid. Põhimängus kujutavad kuni 5 tähelepanuväärset hetke printsesside maagilisi võimeid.

Moon Princess Trinityl on põnev Girl Power funktsioon, mis aktiveerub juhuslikult võidukombinatsiooniga keerutamise ajal. Armastus, täht ja torm määravad selle funktsiooni ning see võib kaasa tuua ühe järgmistest:

  • Esiteks võtab Princess Love standardsed sümbolid, nagu kelluke, süda, täht, ring ja mõned kõrgema tasuga ikoonid, ning teisendab need valitud sümboliks. Eesmärk on suurendada mängija potentsiaali suurte võitude saamiseks.
  • Teiseks lisab Princess Star ruudustikule juhuslikult 1 või 2 Wild-sümbolit. Idee on suurendada mängijate tõenäosust saada kõrgelt tasustatud kordaja.
  • Lõpuks asendab Princess Storm madalapalgalised sümbolid ruudustikus kõrgema tasuga sümbolite ja Wild sümbolitega. See võimaldab mängijal kogeda printsessi kuuvõimeid.

Pange tähele, et see on Kuuprintsessi saaga neljas osa. Selle eelkäijate hulka kuuluvad Moon Princess 100 (2022), Moon Princess: Christmas Kingdom (2021) ja 2017. aasta originaal. 

George Olekszy, ulukite säilitamise juht aadressil Play'n GO, kommenteeris, et ettevõttel on hea meel teatada sarja Moon Princess naasmisest. Ta ütles, et Moon Princess Trinity on suurepärane, kuna see jääb algsele mängule truuks, tutvustades samal ajal nelja tähelepanuväärset uut funktsiooni.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised