Uudised

May 18, 2023

Play'n GO viib mängijad võitlusesse laevade röövimise vastu mängus Captain Glum: Pirate Hunter

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Piraaditeemalised mänguautomaadid on online-kasiino mängijate seas populaarsed ja Play'n GO armastab seda teemat. Kuulus iGamingu sisutarnija on saavutanud edu parimate piraaditeemaliste slotikatega, sealhulgas Sea Hunter 2017 ja Sails of Gold 2016.

Play'n GO viib mängijad võitlusesse laevade röövimise vastu mängus Captain Glum: Pirate Hunter

Play'n GO on teatanud veel ühest väärilisest täiendusest oma piraaditeemalise mänguautomaadi kollektsiooni pärast Captain Glum: Pirate Hunteri debüüti. See on tegevust täis mänguautomaat, viies mängurid seiklusrikkale reisile laevade aardeid rüüstama. 

5 rullikule ja 3-5 reale seatud tegevus toimub selgesinises vees palmipuude ja koomiksitegelastega. Kapten Glum ja tema lojaalsed meremehed on peamised tegelased, kes purjetavad üle Koljusaare ohtlike vete, et leida kardetud piraadikuninganna armee ja võidelda selle vastu. 

Võit on garanteeritud pärast 3+ sobiva puulaeva leidmist kõrvuti asetsevatelt rullikutelt, kusjuures mäng pakub kuni 243 võiduviisi, millest piisab võiduikoonide sobitamiseks.

Ship wildid purjetavad iga keerutamise ajal mängulaual juhuslikku kohta, võimaldades kapten Glumil luua võidukombinatsioone. Maandumisel muutub Kuldse lipulaeva piraadilaeva wild rullikutel metsik sümboliks, mis aitab mängijatel kindlustada võiduliinid ja väärtusliku saagi. 

Vahepeal mängijad kl reguleeritud uued hasartmängusaidid saab avada funktsiooni Captain's Due pärast vähemalt kahe hajuti rüüstamist. Kuid pange tähele, et teie võimalused on üsna piiratud – 1 iga 20 keerutusega. Kogu funktsiooni Captain's Due kaudu näete ujuvaid metsikuid loomi. Kui see juhtub, ankurdage oma konks vette, et saada elumuutev saak. 

Play'n GO lisab ka a Tasuta keerutuste funktsioon selles mängus, kus mängijad vajavad boonusmängude aktiveerimiseks ainult kolme Kolju hajutamist. Piraatide ja piraatide vastasseis algab sellega, et mängijatele antakse 10 tasuta keerutust ja mängijad saavad punktide kogumiseks korrutava mördi abil vaenlase laevu uputada. Kõrgeimate punktidega mängurid käivitavad kuni 10-kordsete kordajatega funktsiooni Korrutamine.

Kapten Glumi kommenteerides: Pirate Hunter, Play'n GO ulukite säilitamise juht George Olekszy, ütles: 

"Meil on olnud lõbus merepõhiste ja kalapüügikohtade loomisel, nii et nüüd on aeg uueks piraatide seikluseks. Kapten Glum: Pirate Hunteril on nii palju lahedaid funktsioone. Ühendavad ja püsivad metsikud simuleerivad mitmesuguseid tööriistu, mida leiate. Kapten Glumi laeval. Piraatide ja piraatide võitlusrežiim viib asjad ka järgmisele tasemele – suurendab mängija kogemust

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised