Uudised

October 5, 2023

Pragmaatiline mäng kutsub mängijaid Starlight Princessis kuninglikke auhindu koguma

Chloe O'Sullivan
WriterChloe O'SullivanWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser

Pragmatic Play, juhtiv online-automaatide tarnija ja populaarne sisu koondaja, on oma Princessi sarja uue pealkirjaga tugevdanud. See juhtus pärast seda, kui ettevõte kuulutas välja Twilight Princessi, fantaasiateemalise mänguautomaadi, mis kutsub mängijaid avastama unenäolist maailma taevas.

Pragmaatiline mäng kutsub mängijaid Starlight Princessis kuninglikke auhindu koguma

See pesa laenab palju inspiratsiooni oma eelkäijalt Starlight Princessilt. Mängu mängitakse 5x5 laual, millel on tuttavad sümbolid, sealhulgas kroonid, õied, vääriskivid ja printsess. Mängijad võivad võita panuse 20-kordse väljamakse pärast seda, kui nad on moodustanud mängu viiel panusreal viiest või enamast ikoonist koosneva klastri.

Põhimängu ajal võib igal keerutusel ilmuda wild sümbol, mis asendab kõik leitud maksvasümbolid. Kui see tabab võiduliini, võib see sümbol avada panuse 2x kuni 10x kordaja. Ja kui võidu osaks on mitu wild'i, siis online slot lisab nende kordajad, mille tulemuseks on veelgi suuremad väljamaksed.

Vahepeal saavad mängijad tasuta keerutuste boonuse aktiveerimiseks maandada vähemalt kolm kuldset kera, mis ilmuvad juhuslikult rullikutele. Pragmaatiline mäng ütleb, et boonusmängu ajal maanduvad wild-sümbolid jäävad rullikutele lukustatuks kuni boonusringi lõpuni.

Nagu enamik online slotikaid tarkvara arendaja, saavad mängijad 100-kordse panuse maksmisel otse tasuta keerutuste vooru. Mängijad, kes valivad selle valiku, on kindlad, et saavad oma järgneval keerutamisel vähemalt viis hajumist. See valik pole mõnes jurisdiktsioonis uutel kasiino saitidel saadaval, sealhulgas Ühendkuningriik.

Twilight Princess on uusim täiendus arendaja ulatuslikule kollektsioonile kasiino mängud. See järgneb hiljutistele väljaannetele, näiteks 8 Golden Dragon Challenge ja Rainbow Reels. Pakkuja muutis hiljuti ka oma parima jõudlusega Big Bassi teenindusaegade seeria krahhimänguks Suur bassikrahh.

Pragmatic Play tegevjuht Irina Cornides kommenteeris:

"Twilight Princess liitub Starlight Princessiga, mis on juba kogunud mängijate seas kõrge fännitaseme ja teeninud endale koha Pragmatic Play ühe populaarseima mänguna.

"Twilight Princess on viimane, mis krooniti ja sisaldab klastrivõite, mida Wilds saab põhimängu mis tahes punktis kordajatega suurendada, et aidata mängijatel koguda kuninglikke auhindu. Printsess võib tegevusterohke tasuta keerutuste vooru ajal isegi kleepuvaid Wilde anda. suure võidupotentsiaali eest."

Viimased uudised

Wizard Games annab välja uue õudse pealkirja Treasures of the Count
2023-10-26

Wizard Games annab välja uue õudse pealkirja Treasures of the Count

Uudised