Uudised

April 25, 2023

Pragmaatiline mäng otsib uues mängukohas asteekide aardeid

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Pragmatic Play, tuntud looja online kasiino mängud, on asunud uurima asteekide haudasid Jane Hunteris ja Montezuma maski. Selles seiklusteemalises mänguautomaadis ühinevad mängijad Jane Hunteriga tema ekspeditsioonil, et paljastada Montezuma saladused. Ja et seiklus õnnestuks, kannab ta sümboolset seljakotti, binoklit ja motikat. 

Pragmaatiline mäng otsib uues mängukohas asteekide aardeid
  • Uurimine toimub 5 rullikul ja 3 real, kus mängijad saavad võitu koguda pärast sobiva kombinatsiooni loomist mis tahes 10 panuseliinil. 
  • Mängijad kl parimad kasiino saidid saab baasmängu jooksul koguda Wilde ükskõik millisel viiest rullikust, asendades kõik maksvad sümbolid peale hajutuse. 
  • Kui ekraanile ilmub 3, 4 või 4 scatterit, avaneb salajane ala, mis annab mängijale vastavalt 10, 15 või 20 tasuta keerutust.

Kuid seiklus alles algab. Jooksul tasuta keerutusi, toimivad neli enim maksvat sümbolit rahasümbolitena ja wild-sümbolid muutuvad kogumissümboliteks. Kui ilmub metsik sümbol koos rahasümboliga, annab mäng teile kõigi saadaolevate rahasümbolite koguväärtuse. 

Vahepeal läheb iga tabav rahasümbol ühele neljast erinevast arvestist. Kui arvesti on lõpetatud, suureneb vastava sümboli väärtus 5 korda kogupanusest, enne kui arvesti nullib.

Boonussümbolid võivad ilmuda ka viiendal rullikul tasuta keerutuste funktsiooni ajal, käivitades boonusmängu valiku. Seejärel saate valida viie aardelaeka vahel, millel on 10, 15 või 20 tasuta keerutust või kuni 40-kordne auhind. 

Irina Cornides, COO aadressil Pragmaatiline mäng, kommenteeris:

 "Jane Hunter and the Mask of Montezuma on väga põnev väljalase. Selle kaasahaarav disain ja kaasahaarav mehaanika pakuvad mängijatele kindlasti meelelahutust. Progressiivsete sümbolitega tasuta mäng, boonusmäng võimalusega saada koheselt rahalisi auhindu või tasuta keerutusi ja Peaauhind, mis on 5000-kordne mängija panus, teeb sellest Pragmatic Play portfelli järjekordse kindla täienduse

See mäng liitub teiste hiljutiste mängudega online slotid Pragmatic Playst, sealhulgas Aafrika elevant, 3 tantsivat ahvi ja punane kuninganna.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised