Uudised

March 22, 2023

Pragmatic Play esitleb uut Rabbit Gardeni mänguautomaati

Chloe O'Sullivan
WriterChloe O'SullivanWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser

Pragmaatiline mängInterneti-automaatide tipptarnija on kevade alguse tähistamiseks välja andnud mänguautomaadi Rabbit Garden. See on põnev slotika, mille rullikutel on porgandid, mündid ja kobarad. 

Pragmatic Play esitleb uut Rabbit Gardeni mänguautomaati

Rabbit Garden on 7 × 7 ruudustikumäng, millel on võluvalt illustreeritud küülikute, rebaste ja kärude sümbolid. Mäng on visuaalselt atraktiivne, kaunilt animeeritud aiataustaga, mis toob esile kevadise hõngu. 

Pööramisfunktsioon aktiveerub, kui ekraanile koguneb vähemalt viis sümbolit. Vastutasuks annab see mängijatele võidu ja kustutab mängust sümbolid. Seejärel täitub laviin uute sümbolitega, mis toovad potentsiaalselt täiendavaid võite. 

Küülik võib porgandi saamiseks hüpata ka ruudustikust paremale, mistõttu ilmub juhuslikult kuni 12 kordamismünti. Kui võit on seotud müntidega, premeeritakse neid kuni 1000 korda mündi kohta!

Veelgi parem, mängijad, kes saavad neli või enam hajutust, aktiveerivad tasuta keerutuste mängu, alustades viie keerutusega. Boonusringide ajal lisavad võitnud sümbolid ja mündid meetrile punkte; üks sümbolile ja kolm mündile. Kui mängijad koguvad 30 punkti, algab mäng uuesti 2x kordajaga. Mängijatel on viis taset, mille kaudu edasi liikuda, kusjuures viimane tase pakub 10-kordset kordajat.

Lisaks on palavalt armastatud klastri mehaanik tagasi Pragmatic Play uusimas pakkumises Rabbit Garden, liitudes teiste edukate tiitlitega, nagu Mochimon ja mitmete auhindadega pärjatud Sugar Rush.

Pragmatic Play operatiivjuht Irina Cornides teatas, et Rabbit Garden on üks tarnija signatuuripesadest, sealhulgas suurte kordajatega klastri mehaanik. Ta lisas, et erksad visuaalid ja kevadmotiiv muudavad Rabbit Gardeni suurepärase lisandi Pragmatic Play klastrikollektsioonile. Cornides ütles, et Pragmatic Play on kindlad mängijad parimad online kasiinod naudib mängu kiiret mehaanikat ja mitmetasandilisi tasuta keerutusi.

Viimased uudised

Wizard Games annab välja uue õudse pealkirja Treasures of the Count
2023-10-26

Wizard Games annab välja uue õudse pealkirja Treasures of the Count

Uudised