Professionaalse mänguri tunnused

Uudised

2021-12-01

Benard Maumo

Lõpuks ja uuesti, kordades vaieldamatut fakti. Professionaalsed mängurid töötavad oma kõige optimeeritumalt online kasiino.

Professionaalse mänguri tunnused

Siin on veel 4 peamist omadust ja omadust, mis muudavad professionaalsed mängurid. Need on meie 10 -seeria viimased 4!

Professionaalsed mängurid võtavad oma elu eest vastutuse ja vastutuse

Lõppkokkuvõttes eksisteerib stereotüüp, olen kindel, et paljudel meist on professionaalsete hasartmängijate peas sellised kujutised, mis magavad juba keskpäeval ja ei kiirusta üldiselt kuhugi.

See võib olla tõsi pokkerimängijate tipptasemel. Sellegipoolest peavad nad suutma navigeerida ranges rahamängude mängimise, avalike esinemiste ja oluliste sündmuste jaoks reisimise ajakavas.

Kõigele lisaks peavad professionaalsed mängurid oma isiklikuks eluks aega leidma. Mis mõtet on teenida miljoneid, kui olete selle nautimiseks liiga hõivatud?

Professionaalsed mängurid on zen - nad on oma emotsioonide meistrid

Hasartmängude ajal peate alati oma zen'i säilitama. Oskus hoida kasiinos tasast pead on kriitilise tähtsusega. Professionaalsed mängurid suudavad oma emotsioone vaos hoida.

Kui asjad ei suju, on lihtne näha kaldumise ohtu. Mängijad lähevad segadusse ja halvendavad halba olukorda.

See võib tunduda nii, nagu prooviks pokkeris konkreetset vastast maha lüüa või jälitaks spordikihlvees kaotusi. Mõlemal on teie laenule kindlasti hävitav mõju.

Võitmine võib aga viia mängijad teise äärmusesse. Võidutõus võib olla ettevalmistamata mängurile väga ohtlik. Võidu korral on raske lauadest eemale minna. Paljud hasartmängijad on oma teretulnud aega ületanud ja nende varandus on muutunud vaid mõne minutiga.

Plussid teavad, kuidas oma mõtteid hoida, võita või kaotada ning see on üks suurimaid lahutajaid harrastus- ja professionaalsete mängurite vahel.

Professionaalsed mängurid on kartmatud

Huevos, cojones, pallid. Vapruse osas on ohtudega silmitsi seistes palju eufemismi. Hoolimata sellest, mida paljud teist arvavad, on edu ja ebaedu vahe enamiku professionaalsete mängurite jaoks väga kitsas.

Viimane ja mitte vähem - professionaalsed mängurid peavad olema absoluutselt otsustavad

Kõrgete panustega hasartmängude maailmas pole ruumi teisiti oletada. Need mängurid ei pea mitte ainult kindlalt oma otsuse taga seisma, vaid ka võtma kõik, mis neilt tuleb.

Teie keskmine kasiinomängija lööb välja, kui ta seisab silmitsi otsusega, mis võib rikkuda varandusi miljonite dollarite võrra.

Spordiennustajad seisavad otsuste ees iga päev. Hooaja keskel võib korraga toimuda mitu mängu.

Asumine kõige soodsamatele liinidele taandub olulisele otsusele. Mõnikord võib see otsustavus nõuda selle õige ajani välja istumist.

Kui aga liiga kaua oodata, ei teeni te raha.

Järeldus

Kui soovite oma hasartmänge parandada, siis võtke arvesse neid nelja professionaalsete mängurite täiendavat harjumust. Kõigil pole mentaliteeti, et saada professionaalseks mänguriks. Kuid nende kümne reegli abil saate ehk.

Siiski, nagu spordimaailma KITSED, on see midagi, mida te arendate. Meistrid ei sünni mu sõbraks. Neid tehakse.

Siin on veel 4 peamist omadust, mida näete kõigi professionaalsete mängurite ümbruses, luues kokku 10.

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised