Push Gaming astub ajalooliselt inspireeritud 10 mõõgamänguga lahinguväljale

Uudised

2023-06-01

Benard Maumo

Push Gaming, kiiresti kasvav arendaja kütkestavad online slotid, on teatanud reisist tagasi Rooma impeeriumi kuldajastusse. See juhtus pärast seda, kui ettevõte lasi välja mänguautomaadi 10 Swords, mille pealkiri on inspireeritud peamiselt ajaloost.

Push Gaming astub ajalooliselt inspireeritud 10 mõõgamänguga lahinguväljale
  • Lahing toimub 5x3 laual, mis on täidetud sümbolitega, mis täiendavad suurepäraselt mängu teemat. 
  • Mängijad saavad sobitada selliseid tegelasi nagu keisrid, kiivrid ja leegionärid, et saada kuni 40-kordne väljamakse panusest. 
  • Kaunilt viimistletud JA-kaardi sümbolid on väikese väärtusega ikoonid, mille väljamakse on kuni 4x suurem, kui mängu 20 panusereal on 3+ sümbolit.

Jälgige alati metsikut sümbolit, mängu esmaklassilist ikooni. Kui Aquila satub kuhugi rullikutele, asendab see teisi Rooma inspireeritud ikoone, suurendades teie võimalusi suuremaks väljamakseks. Pidage meeles, et selle sümboliga võib väljamakse olla 5x, 15x või 40x vastavalt 3, 4 või 5 korral. 

Kui jätkate võidukombinatsioonide loomist uus kasiino sait, võib mõõga sümbol juhuslikult rullidele sattuda, et auhinnaredelit järk-järgult tõsta. Mängijad, kes leiavad 4 mõõka, saavad väikseima väljamakse, samas kui 10 mõõga kogumisel antakse neile mängu kõrgeim 5000-kordne preemia.

Vahepeal saavad mängijad käivitada tasuta keerutuste boonus mäng pärast seda, kui olete leidnud rullidel 3+ hajumist. Mäng premeerib teid 8, 10 või 12 boonusringiga 3, 4 või 5 hajutusega. Lisaks muudab 4 täiendava hajutuse leidmine madalaima väärtusega sümbolid mõõkadeks, mis annab uue taaskäivituse. 

Push Gaming ütleb, et see on esimene mäng, mis pakub mängijatele järkjärgulist palgaredelit koheste rahaliste preemiatega. Mängijad saavad preemiaid põhi- ja boonusmängudes.

Push Gamingu grupi tegevdirektor George Fil märkis: 

"10 Swords on näide meie pühendumusest pakkuda oma ülemaailmsele publikule mitmekesiseid ja meelelahutusele keskenduvaid mänge. Kuna me jätkame uutele turgudele sisenemist ja tutvustame oma sisule rohkem mängijaid kui kunagi varem, on meil saadaval lai valik mehaanikat, funktsioone ja muutlikke tasemeid. mängijad hoiavad meid mängude loomisel esirinnas. Mängijatel on 10 mõõgaga nii palju mänguvõimalusi ja funktsioone, et me oleme kindlad, et nad naudivad eepilist kogemust." 

10 Swords on Push Gamingu kiiresti laieneva mänguteegi uusim täiendus, mida hiljuti suurendas Dino PD turuletoomine. Enne seda mängupakkuja tõi turule Giga Jari, 7x7 mänguautomaat, mis näeb tagasi ikoonilise Cluster Linki mehaaniku.

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised