Uudised

October 12, 2023

Push Gaming viib mängijad kalapüügiretkele Fish 'N' Nudge'is

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Kaasahaaravate online slotikate tarnija Push Gaming on välja kuulutanud oma uusima mänguautomaadi nimetuse Fish 'N' Nudge. Tarkvaraarendaja sõnul pakub see mäng populaarset kalapüügiteemat mitme kaasaegse funktsiooniga, et pakkuda mängijatele rahuldust pakkuvat kogemust. 

Push Gaming viib mängijad kalapüügiretkele Fish 'N' Nudge'is

Seda kalapüügiteemalist slotikat mängitakse 5 rullikul ja 4 real 20 panusliiniga. Arendaja loob kalapüügiõhkkonna tuttavate ikoonidega, nagu ridvad, rullid ja landid. Neid sümboleid täiendab metsik kalamees, kes võib asendada kõik põhimängu sümbolid, et luua võidukombinatsioone, mis on kuni 40-kordsed. 

Neli vertikaalset sümbolit võivad ilmuda võrguülekattena mis tahes põhimängu keerutamise ajal. See võrk nihkub iga järjestikuse keerutusega ühe rea võrra allapoole, kuni see mängulaualt lahkub. Kui mõni kohene rahaline auhind võrku satub, kogub see need kokku ja teeb metsiku kalamehe kõigi auhindade kogujaks.

The tarkvara arendaja lisab, et mängijad saavad tasuta keerutuste boonuse avada, kogudes vähemalt kolm scatter-sümbolit, millele lisanduvad kordistaja lisavad hajutused. Võrgu ikoonid hõivavad rullikuid kaks ja neli ning mängijad kell uued online kasiinod saab funktsiooni ajal rohkem selliseid sümboleid tuua. Boonus jätkub seni, kuni kõik netisümbolid on mängust eemaldatud. Samuti suurendab iga keerutus kordajaid ühe võrra.

Fish 'N' Nudge erineb teistest kalapüügiteemalistest online slotid sest see ühendab endas traditsioonilised motiivid ja kaasaegsed komponendid, mis võivad põhimängus ja tasuta keerutustes mängijatele märkimisväärset kasu tuua. Mäng järgib arendaja teiste uute pealkirjade edu, nagu Goat Getter, Rat King ja Raseerija naaseb. Need väljaanded tulevad siis, kui Push Gaming valmistub pärast seda märkimisväärset kasvu MGMRI/LeoVegasi ülevõtmine

Craig Turner, vanemmänguprodutsent aadressil Push Gaming, ütles:

"Fish 'n' Nudge on mitmekülgne mänguautomaat, mis pakub mängijatele põhimängus mitmeid võiduvõimalusi, kusjuures võrgusümbolid lisavad niigi põnevale mängule transformatiivse elemendi.

"Võimalus tasuta keerutuste ringis keerutada lõpmatult, kuni rullidel on võrke, suurendab samaaegselt kordajat ja annab rohkem võimalusi võita, mille tulemuseks on mängijate põnevus. Meil ​​on hea meel näha, milliseid võite inimesed püüavad. , selles klassikaliseteemalises ja mehaaniliselt leidlikus pealkirjas."

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised