Uudised

March 20, 2023

Relax Gaming toob turule 10 000-kordse väljamaksega Beellionaires Dream Dropi

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Jackpoti jahtijad saavad kogeda potentsiaalselt suurte väljamaksete võitmise põnevust, mängides Relax Gamingu uusimat jackpotimängu Dream Drop. Populaarne online-kasiino sisu koondaja debüteeris hiljuti Beellionaires Dream Dropiga, millel on samuti suured võidud.

Relax Gaming toob turule 10 000-kordse väljamaksega Beellionaires Dream Dropi

Selles uues pesas saavad mängijad parimad online kasiinod võib tänu 1024 võiduviisile ja suhteliselt suurele volatiilsusele võita kuni 10 000-kordse panuse. 94% RTP on aga suhteliselt madal.

Suheldes heldete kuninglike mesilastega, kes kingivad neile mündihunnikuid, võivad mängijad võita kuni 0,5-kordse panuse. Neil on vaja ainult vähemalt viit madalapalgalist sümbolit, et rullikutel kokku sobida. Väljamakse võib suureneda panuse 25-kordseks, kui sümbolid on kõrgelt tasustatud.

Mängijad saavad tasuta keerutusi kasutada ka kolme või enama hajutatud sümboli ilmumisel. Lisaks võivad tasuvad mesilased koguneda tarusse, et käivitada kuninglik uuesti keerutamine. Sellel mängul on mündilisajad, täiendajad ja arendaja tuntud Dream Drop jackpot.

Kui rääkida Dream Drop jackpotist, siis ainuüksi viimase kümne kuu jooksul on see mäng toonud kuni seitse miljonäri võitjat. See revolutsiooniline funktsioon on maksnud rohkem kui 2 miljonile individuaalsele jackpoti võitjale viie jackpoti vahel, mida mängiti erinevatel Relax Gaming slotikatel. Suurepäraste preemiate aktiveerimiseks peavad kuninganna ja printsmesilane olema samas kombinatsioonis. Kui sümboleid on kogunenud piisavalt, antakse vastav jackpot.

Kommenteerides Beellionaires Dream Dropi väljaandmist, Shelley Hannah, kasiinotoodete direktor Lõdvestu mängimine, ütles, et mäng annab mängijatele täiesti uue kogemuse, mis hõlmab nende armastatud Dream Drop jackpoti. Ametnik lisas, et kevadhooaeg on lähenemas, pakkudes mängijatele õiget keskkonda selle uue pakkumisega lõbutsemiseks ja kolossaalsete võitude saavutamiseks.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne
2024-04-12

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne

Uudised