Relax Gaming viib mängijad Fly Catsi slotimängus New Yorki

Uudised

2023-05-25

Benard Maumo

Parima jõudlusega mänguautomaatide arendaja Relax Gaming teatas Fly Catsi väljalaskmisest. Ootuspäraselt see uus kasiinomäng majutab Relax Gamingu Dream Drop jackpot, mis lõi hiljuti 3. mail oma kaheksanda miljonäri, kui selle käivitamisest on möödunud vähem kui aasta. 

Relax Gaming viib mängijad Fly Catsi slotimängus New Yorki
  • Mänguautomaat viib mängijad USA-s New Yorki, kus nad kohtuvad ägedate kassidega, et aidata neil võita suuri auhindu. 
  • See on suure volatiilsusega slotikas, mis on seatud 5 rullikule ja 40 panusliiniga. 
  • Panuse kuni 15-kordse väljamakse saamiseks sobitage mis tahes panusereal kokku vähemalt kolm sümbolit.

Lisaks rahuldust pakkuvate tänavatarga kassidega Brooklynis kohtumisele võivad mängijad leida metsiku sümboli, mis asendab ilmumisel kõik muud ikoonid, välja arvatud boonuse hajumine. Sellel sümbolil on ka eraldi väljamakse, mis annab mängijatele vastavalt 3, 4 või 5 kasu 2x, 5x või 15x. Pidage meeles, et metsik ei pea tingimata langema panusjoonele.

See loomateemaline mänguautomaat pakub ka põnevaid tasuta keerutusi Sticky Wild ja Mystery Wilde, et suurendada mängijate kaasatust. Kõik funktsioonid kombineerituna suurendavad teie tõenäosust võita 5000-kordne suurim väljamakse. 

Mängijad kl uued kasiino saidid saab juhuslikult aktiveerida Dream Drop boonuse, kui korvpall kukub põhimängu ajal rõngasse. Pärast selle funktsiooni käivitamist märkate 15 kuldset pihustuspurki. Seejärel valige purkid ükshaaval, kuni ilmuvad kolm identset jackpotti. 

Lisaks 8 miljonäri loomisele avamisaastal on see progressiivne jackpot võitnud enam kui 100 peavõitjat vähemalt 50 000 euro eest. See teeb Dream Dropist iGamingu stseenis ühe ihaldusväärseima mänguautomaatide jackpoti.

Shelley Hannah, kasiinotoodete direktor Lõdvestu mängimine, väljendas oma rõõmu käivitamise üle, öeldes:

"Meie Dream Drop tiitrite valik lihtsalt kasvab aina tugevamalt ja Fly Cats on meie portfelli fantastiline täiendus. Relax Gaming on tuntud uuenduste ja meie mängijate jaoks tipptasemel sisu poolest. Nii paljude funktsioonide ja võimalusega ühtlustada Rohkem miljonäre, oleme kindlad, et mängijad osalevad selle viimase Dream Dropi tiitliga."

Fly Cats Dream Drop on mänguarendaja teine väljalase maikuus. Kuu alguses ettevõte teatas Mega Heist, krimiteemaline pesa, kus mängijad saavad põgeneda 15 000-kordse saagiga.

Viimased uudised

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda
2023-08-31

Avastage Betsofti aprilliviha ja Scarabsi koda

Uudised