Spinomenal kuulutab välja Golden Era turniiri 1. ja 2. vooru võitjad

Uudised

2023-05-07

Benard Maumo

Spinomenal, iGamingu sisu tipptarnija, teatas 27. aprillil 2023 oma universumist inspireeritud ürituse Kuldse ajastu turniiri alguseks. See eksklusiivne üritus kestab uued kasiinomängud Spinomenal Universe'ist, kui väljakutsujad võitlevad 150 000-eurosest auhinnafondist osa saamiseks!

Spinomenal kuulutab välja Golden Era turniiri 1. ja 2. vooru võitjad

Spinomenal ütleb, et Vana-Kreeka mütoloogia inspireeris seda online slotiturniiri. Legendi järgi sai jumalanna Ateena inimkonna kannatuste ja ebaõigluse tunnistajaks saades inspiratsiooni kuldset ajastut tagasi tuua. Mängijad ühinevad Athenaga tema teekonnal läbi Spinomenaalse universumi, kus ta annab kõigile oma soosingu ja külluse.

Turniirid on osa Spinomenal Networki üritusest, kus mängijad teenivad boonuspunkte, osaledes spetsiaalsetes online kasiinomängudes ja minivoorudes turniiri erinevatel etappidel. Mõned boonusvoorud hõlmavad järgmist:

  • Jumalate õnn
  • Medusa aare
  • Viikingite suvi

Reguleeritud kasiinosaidid Spinomenali operaatorite võrgustikus saavad turniiritööriistad ja ulatusliku tegevuste paketi, et tekitada kampaania ajal oma kogukonnas entusiasmi. Liikmetel on palju valida, sest turniir on saadaval enam kui 190 Spinomenal Universe mängus.

Käivitamise ajal märkis Spinomenali tegevjuht Nir Ronen:

"Kuldse ajastu turniir pakub imeliselt kaasahaaravat kontseptsiooni, mis on põimitud meie universumi kontseptsiooni narratiivi. Mängijad saavad nautida meie portfellist mitmeid tiitleid, millest igaüks loob megavõidu."

Voor 1/2 Õnnelikud võitjad

Ei läinud kaua aega, kui Spinomenal avalikustas esimese ja teise vooru õnnelikud võitjad. 1. mail teatas online slotika arendaja esimese vooru lõppemisest, kus 10 000-eurost auhinnafondi jagasid 120 mängijat. Esimene mängija alates India võitis €1400, millele järgnes €1000 võitja alates Ukraina. Positsiooni 102 mängijad said igaüks €20. 

Need mängijad mängisid Spinomenali parimaid tulemusi online slotid, kaasa arvatud:

  • Muinasjutulised kaunitarid
  • Baba Yaga lood
  • Aphrodite raamat

Samal ajal teatas Spinomenal 2. vooru algusest, mis lõppes 3. märtsil. Selles voorus võitlesid mängijad 10 000-eurosest auhinnafondist osa eest, mängides parimaid slotikaid nagu Kitsune – Sakura Fortune, Libahunt – Darkest Flame ja Athena’s Glory – kuldne ajastu. Turniiril osales taas 120 mängijat, kelle resultatiivseim võitja tuli Indiast. Käimas on Golden Era turniiri kolmas voor, mis lõpeb 10. mail 2023.

Viimased uudised

Play'n GO viib mängijad võitlusesse laevade röövimise vastu mängus Captain Glum: Pirate Hunter
2023-05-18

Play'n GO viib mängijad võitlusesse laevade röövimise vastu mängus Captain Glum: Pirate Hunter

Uudised

Kasiinoreklaam

TonyBet:100% kuni $180 + 120 tasuta keerutust
Mängi kohe
Betwinner
Betwinner:€ 390 Boonuskoodiga CASINORANK