Uudised

July 20, 2023

Stakelogic kutsub mängijaid Ericu suure saagi püügiekspeditsioonile

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

20. juulil 2023 teatas Stakelogic, juhtiv auhinnatud online slotikade arendaja, Ericu Big Catchi debüüdist. See on elektrifitseeriv kalateemaline online slotimäng, mis kutsub mängijaid võrke rullidele heitma, lootes võita suuri võite!

Stakelogic kutsub mängijaid Ericu suure saagi püügiekspeditsioonile

Mängijad ei pea selle ekskursiooni nautimiseks oskuslikud olema. Seda seetõttu, et kalur Ericuga on kaasas tarvikukast, mis on varustatud lisatööriistadega, mis aitavad teil suure saagi püüda.

Püük toimub 5×3 rullikul, millel on kuni 20 aktiivset võiduliini. Mängijad peavad vastama sümbolitele alates kõige vasakpoolsemast rullikust. Rullid on täis erinevaid püügivahendeid, näiteks:

  • Konksud
  • Võrgud
  • Õngeridvad

Stakeloogiline kujundas mängu visuaalid, et äratada kalapüügiseiklus ellu, kusjuures põhirõhk on Ericu paadil, mis hõljus järves rullide otsas. Mängijad sisse uued online kasiino saidid saab temaga öisel reisil liituda, kui mäng läheb üle päevast öösse, kui Tasuta keerutuste boonus aktiveerib.

Samal ajal on Golden Fish Scatter sümbol üks ookeani väärtuslikemaid kalu. Kui saad kolm neist, saad kuus tasuta keerutust. See võib suureneda kaheksa või kümneni, kui saate vastavalt neli või viis Golden Fish Scatterit. Pange tähele, et mängus on veel neli kala sümbolit, millest igaühel on oma suuruse kordaja.

Boonusvoorude ajal võib Eric astuda mängu Walking Wildi sümbolina. Tema ilmumisel aktiveerub korduskeerutus, kusjuures metsik nihutab iga keerutusega ühe koha võrra vasakule. Need korduskeerutused jätkuvad, kuni Eric jõuab vasakpoolseima rullini, enne kui ta kaob ruudustikult.

Tõenäoliselt maandub see korraga mitmele Walking Wildile, mis võib kaasa tuua fantastilised võiduvõimalused! Peale selle, iga kord, kui metsikud liiguvad, suurendavad nad kordajaid.

Ericu suur saak on suurepärane täiendus Stakelogicu laienevale kollektsioonile online slotid. Enne seda väljalaset teatas ettevõte reisist Bison Blocksi metsikutele tasandikele. Tagasi mais, firma käivitas Money Track 2 50 000-kordse suurima väljamaksega.

Andrew Fraser, Stakelogicu tooteomanik, kommenteeris: 

"Kalapüügiteemalised slotid on mängijate seas suur hitt ja me ei jõua ära oodata, millal mängijad Ericu ja tema boonusfunktsioonide kastiga vetesse suunduvad. Ericu Big Catch on ideaalne kombinatsioon kalapüügiteemalistest boonustest, võidupotentsiaalist ja uuenduslikust mängust. See on fantastiline täiendus meie kasvavale online slotimängude portfellile ja me ei jõua ära oodata, et näha, kuidas mängijad reageerivad."

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne
2024-04-12

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne

Uudised