Uudised

July 4, 2023

Tehke igal reedel BetStorm kasiinos sissemakse ja võida punkte

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Uued online kasiinod on tuntud oma uuendusliku lähenemise poolest boonuste osas. Hea näide on BetStorm Casino, 2021. aasta kasiino sait, millel on litsentsid Maltal, Ühendkuningriigis ja Curacaol. See kasiino pakub mängijatele spetsiaalset boonuspaketti nimega Friday Points Boost. 

Tehke igal reedel BetStorm kasiinos sissemakse ja võida punkte

Niisiis, mis täpselt on Friday Points Boost ja kuidas saavad mängijad seda tasu nõuda? Selles artiklis käsitletakse kõiki boonuse üksikasju, alates minimaalsest sissemaksest kuni kehtivusajani. 

Mis on BetStormi reedene punktide suurendamise pakkumine?

Friday Points Boost ei ole teie tavaline kasiinoboonus. Kuigi see on a sissemakse boonus, see ei sisalda tavalisi vasteprotsente ega tasuta keerutuste boonus. Selle asemel võimaldab see mängijatel oma kontodel rohkem punkte teenida. Need punktid on olulised, sest rohkem punkte võimaldab võita suuremaid auhindu preemiapoes. 

Friday Points Boost on suhteliselt lihtne boonus. The uus online kasiino kutsub kõiki registreeritud liikmeid igal reedel pakkumise saamiseks vähemalt 10 dollarit sissemaksma. Kuid ärge unustage alati sisestada FPB boonuskood reedel kvalifitseeruva sissemakse tegemisel. 

Veel üks punkt, mida selles osas tähele panna iganädalane boonus on kehtivusaeg. Boonust saab taotleda reedel 00:00 GMT kuni 23:59 GMT. Seega ei kvalifitseeru raha deponeerimine väljaspool neid aegu teid preemia saamiseks. 

Reedese punktide suurendamise nõuded ja tingimused

Selle sissemakseboonuse hea asi on see, et te ei pea täitma läbimängimisnõudeid. Seda seetõttu, et kasiino lisab teie kontole preemiapunkte ilma liiga palju piiranguid seadmata. 

Kuid boonuskoodi kasutades minimaalse kvalifitseeruva sissemakse tegemine ei kvalifitseeru automaatselt kampaanias osalemiseks. Selle asemel peate täitma konkreetseid missioone, nagu valitud mängimine kasiino mängud tasu nõudma. Iga sooritatud missioon annab sulle 5 lisapreemiapunkti. 

Allpool on veel mõned tingimused, mida tuleb arvestada

  • Mängijatel on alates sissemakseajast aega kuni 24 tundi missioonide täitmiseks BetStormi kasiino. 
  • Väljamaksetaotluse esitamine tühistab kogu teie boonuse edenemise. 
  • Kampaanias kvalifitseeruvad ainult kasiino kassa kaudu tehtud sissemaksed.
About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne
2024-04-12

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne

Uudised