Uudised

April 27, 2023

Thunderkick toob Jiggly Cash Game'iga välja magusa kogemuse

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Thunderkick, juhtiv teenindusaegade tarnija, teatas Jiggly Cashi, väga muutliku ja magusate võitudega mängu käivitamisest. Mäng põhineb lummaval 6 × 5 mängulaual, millel on mitu unikaalset mehaanikat.

Thunderkick toob Jiggly Cash Game'iga välja magusa kogemuse

Jiggly Cash toimub värvilises valdkonnas Thunderkick kutsub Jiggly-kuningriiki. Eesmärk on aidata Jigglydel nende missioonil kindlustada tulus kuldne varandus. Põhimängu ajal võid rullidel kohata Jigglysi perekonda, mida saadavad muud maksvad sümbolid, sealhulgas tähed, südamed ja kuud. Mängijad saavad Scatter-palga võidu, kui spinnile ilmub kaheksa või enam sobivat sümbolit. 

Mängijad on tunnistajaks laviini funktsiooni taaskasutusele, mis aktiveerub pärast võidukombinatsiooni moodustamist. Nagu võib-olla juba teate, eemaldab see funktsioon rullidelt kõik võidusümbolid, asendades need uute sümbolitega, mis langevad mängulaua ülaosast. See laviin jätkub seni, kuni uusi võite ei tule, kusjuures kõik kasumid liidetakse lõpuni. 

Mängus on ka tavapärane Tasuta keerutuste funktsioon, mis aktiveerub alati, kui põhimängu ajal ilmub kolm või enam Scatter-sümbolit. Kui see juhtub, saate boonuskeerutused ja avate Jigglybanki, et koguda boonusvoorude ajal kõik kordajad. Iga laviini lõpus korrutatakse võidupotentsiaal aktiveeritud kordaja väärtuste summaga, võttes mängijatel parimad kasiino saidid peaaegu 10 000-kordse maksimaalse väljamakse lähedal. 

Gary Law, Thunderkicki tooteomanik, ütles: 

"Meil on hea meel tuua turule Jiggly Cash, mis on meie portfelli veel üks fantastiline täiendus, millel on kaasahaarav teema ja palju võidupotentsiaali. Mängijad saavad nautida müsteeriumisümbolite ja funktsiooni Avalanche põnevust ning võimalust kasutada koju 10 000 korda oma panuse eest boonusvoorus. Me ei jõua ära oodata, et näha, mida nad arvavad."

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut
2024-05-16

CogniPlay tutvustab online-loteriide ja sotsiaalsete mänguplatvormide uut ajastut

Uudised