Thunderkick toob Jiggly Cash Game'iga välja magusa kogemuse

Uudised

2023-04-27

Benard Maumo

Thunderkick, juhtiv teenindusaegade tarnija, teatas Jiggly Cashi, väga muutliku ja magusate võitudega mängu käivitamisest. Mäng põhineb lummaval 6 × 5 mängulaual, millel on mitu unikaalset mehaanikat.

Thunderkick toob Jiggly Cash Game'iga välja magusa kogemuse

Jiggly Cash toimub värvilises valdkonnas Thunderkick kutsub Jiggly-kuningriiki. Eesmärk on aidata Jigglydel nende missioonil kindlustada tulus kuldne varandus. Põhimängu ajal võid rullidel kohata Jigglysi perekonda, mida saadavad muud maksvad sümbolid, sealhulgas tähed, südamed ja kuud. Mängijad saavad Scatter-palga võidu, kui spinnile ilmub kaheksa või enam sobivat sümbolit. 

Mängijad on tunnistajaks laviini funktsiooni taaskasutusele, mis aktiveerub pärast võidukombinatsiooni moodustamist. Nagu võib-olla juba teate, eemaldab see funktsioon rullidelt kõik võidusümbolid, asendades need uute sümbolitega, mis langevad mängulaua ülaosast. See laviin jätkub seni, kuni uusi võite ei tule, kusjuures kõik kasumid liidetakse lõpuni. 

Mängus on ka tavapärane Tasuta keerutuste funktsioon, mis aktiveerub alati, kui põhimängu ajal ilmub kolm või enam Scatter-sümbolit. Kui see juhtub, saate boonuskeerutused ja avate Jigglybanki, et koguda boonusvoorude ajal kõik kordajad. Iga laviini lõpus korrutatakse võidupotentsiaal aktiveeritud kordaja väärtuste summaga, võttes mängijatel parimad kasiino saidid peaaegu 10 000-kordse maksimaalse väljamakse lähedal. 

Gary Law, Thunderkicki tooteomanik, ütles: 

"Meil on hea meel tuua turule Jiggly Cash, mis on meie portfelli veel üks fantastiline täiendus, millel on kaasahaarav teema ja palju võidupotentsiaali. Mängijad saavad nautida müsteeriumisümbolite ja funktsiooni Avalanche põnevust ning võimalust kasutada koju 10 000 korda oma panuse eest boonusvoorus. Me ei jõua ära oodata, et näha, mida nad arvavad."

Viimased uudised

Play'n GO viib mängijad võitlusesse laevade röövimise vastu mängus Captain Glum: Pirate Hunter
2023-05-18

Play'n GO viib mängijad võitlusesse laevade röövimise vastu mängus Captain Glum: Pirate Hunter

Uudised

Kasiinoreklaam

TonyBet:100% kuni $180 + 120 tasuta keerutust
Mängi kohe
Betwinner
Betwinner:€ 390 Boonuskoodiga CASINORANK