Uudised

September 29, 2023

Unibet tutvustab tööstuse esimest superratast Stakelogicilt varajases väljalaskes

Chloe O'Sullivan
WriterChloe O'SullivanWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser

Stakelogic ja Stakelogic Live on teinud koostööd, et muuta iGaming maailm revolutsiooniliseks, tutvustades oma uut Super Wheeli boonusfunktsiooni. See ainulaadne ja põnev funktsioon avaldatakse Unibetis enne tähtaega enne rahvusvahelist turuletoomist 9. novembril 2023.

Unibet tutvustab tööstuse esimest superratast Stakelogicilt varajases väljalaskes

Uus pakkumine ühendab ettevõtte maineka kujutlusvõimega mänguautomaatide mängu live-kasiino boonusrattaga. See võimaldab mängijatel pärast raharatta keerutamist võita suurepäraseid auhindu.

Stakelogicu andmetel on see boonusfunktsioon saadaval valitud selle parima jõudlusega online slotid, kaasa arvatud:

  • Metsik metsik bass 2
  • Multiplayer4Player
  • Candyways Bonanza 3 Megaways

See on valikuline funktsioon, mida mängijad kasutavad uued online kasiinod võib käivituda mis tahes Stakelogic RNG mänguautomaati mängides. Pärast aktiveerimist kolivad nad otsestuudiosse, mida juhib 54-segmendilise raharattaga karismaatiline saatejuht. Õnnelikud mängijad keerutavad ratast, et võita fantastilisi auhindu.

The tarkvara arendaja ütleb, et nauding ei lõpe sellega. Roolis saavad mängijad aktiveerida kolm põnevat boonusmängu. Maandumine mõnele nendest rattasegmentidest teleporteerub teid teise stuudiosse, et mängida ühte kolmest boonusvoorust.

Stakeloogilised ja Unibet on viimasel ajal olnud edukas partnerlus. 20. septembril teatas ettevõte eksklusiivsest turuletoomisest Super8Wild Unibetis. Varem otsustas ettevõte panna oma võitlusoskused proovile "võitmatute" vastu Kängurukuningas.

Stakelogicu tegevjuht Stephan van den Oetelaar väljendas entusiasmi ettevõtte uusima funktsiooni Super Wheeli suhtes, märkides, et see ühendab endas parima mänguautomaatika ja reaalajas kasiino kogemuse. Ta ütles, et see võimaldab operaatoritel pakkuda klientidele kaasahaaravat ja ainulaadset mängukogemust.

"Reaalajas kasiino on iGaming'i tööstuse üks kiiremini kasvavaid vertikaale ning selle ühendamine meie slotikakataloogiga võimaldab meil pakkuda mängijatele uusi meelelahutusvõimalusi ja ületamatut kogemust, kindlustades meie koha ühe loomingulisema sisu pakkujana maailmas. tööstus täna," lisas ta.

Stakelogic Live'i tootejuht Dimitrios Merkouris kommenteeris:

"Super Wheel on tõeline mängumuutja, mille eesmärk on süstida online-kasiinode meelelahutusmaailma värske annus põnevust. Meie meeskond on lisanud piiritu loovuse ja asjatundlikkuse, et luua funktsioon, mis kätkeb endas põneva mängu olemust, pakkudes mängijatele kaasahaaravat mängu. kogemus nagu ei kunagi varem."

Viimased uudised

Wizard Games annab välja uue õudse pealkirja Treasures of the Count
2023-10-26

Wizard Games annab välja uue õudse pealkirja Treasures of the Count

Uudised