Populaarsemad uued veebiloterii saidid 2022

Loterii on õnnemäng, kus sageli mängitakse auhinna võitmiseks. Mõnes riigis on loteriid keelatud, samas kui teistes riikides korraldatakse riiklikke ja riiklikke loteriisid. Mängurežiim on aja jooksul arenenud. Nüüd saavad kodanikud ja elanikud loteriid mängida, ilma et nad peaksid lotopiletite ostmiseks isegi füüsilist poodi külastama.

Siin oleme võtnud aega, et koostada nimekiri parimatest uutest loteriisaitidest üle maailma, kus saate proovida õnne, kui olete algaja või isegi kogenud lotomängija.

Populaarsemad uued veebiloterii saidid 2022
Suurim loteriivõitErinevad loteriid
Suurim loteriivõit

Suurim loteriivõit

Pole paremat uudist kui kõne, et olete võitnud loterii auhinna või jackpoti. Kõik mängivad loterii lootusega võita jackpot. Siin on mõned suurimad lotovõidud USA -s ja kogu maailmas.

1,586 miljardit dollarit (Powerball) - kolm piletit müüdi Tennessee'is, Floridas ja Californias, kusjuures iga piletiomanik läks koju ligi 528,8 miljoni dollariga.

1,537 miljardit dollarit (Mega Millions) - võitis 2018. aastal Lõuna -Carolinas elava daami, kes otsustas jääda anonüümseks ja kes ei saanud oma auhinna kätte paar nädalat enne nõude esitamise tähtaega

Suurim loteriivõit
Erinevad loteriid

Erinevad loteriid

Kui olete loterii entusiast, on palju lotomänge, mida saate mängida lootuses jackpotile lüüa. Loteriid on riigiti erinevad ja auhinnaraha võidavad mängijad, kes suudavad teatud arvu palle sobitada. Siin on mõned levinumad loteriid.

  • Powerball - See on Ameerikas populaarne loterii, mida mängitakse 45 osariigis, Neitsisaartel, Puerto Ricos, Columbias ja teistes maailma riikides.
  • Mega Millions - See on Ameerika loteriimäng, mida saab mängida võrgus ja mida peetakse üheks kaheks suurimaks jackpoti mänguks riigis.
Erinevad loteriid
Õiglase loterii saidid

Õiglase loterii saidid

Kuna loterii saidid muutuvad iga päevaga populaarsemaks, on hädavajalik kaaluda mängimist parimate ja väljakujunenud loteriioperaatorite juures. Väljakujunenud loteriikorraldaja äratundmiseks on mitmeid viise, sealhulgas:

  • Klientide ülevaated- teiste klientide kogemuste tundmaõppimiseks on hädavajalik tutvuda Internetis saadaolevate klientide arvustustega.

  • Operatsiooni kestus- Enamik väljakujunenud operaatoreid on tegutsenud mõnda aega; seetõttu on vaja neid saite kaaluda.

  • Kontaktandmed, väljakujunenud operaatorid omavad saitidel kontakt- ja asukohateavet, et saaksite küsimuste või selgituste korral kiiresti ühendust võtta.

Õiglase loterii saidid
Usaldusväärsed loterii saidid

Usaldusväärsed loterii saidid

Riigid nõuavad loteriisaidilt konkreetseid litsentse, mis ulatuvad kohalike omavalitsuste litsentsidest kuni loteriide litsentsimisasutuste väljastatud litsentsideni. Need asutused on kas riigisisesed või rahvusvahelised ning dikteerivad loteriide toimimise sõltuvalt nende jurisdiktsioonist.

Loterii mängijad peaksid tagama, et nad kaaluksid oma huvide kaitsmiseks asjakohase litsentsiga saite, näiteks panuseid ja võite. Mõned riigid lubavad oma liikmeid registreerida ainult operaatoritel, kes on vastanud teatud rangetele standarditele ja tingimustele. Litsentsiga operaatorid on ka parimate ja usaldusväärsemate loteriisaitide loendis kõrgel kohal.

Usaldusväärsed loterii saidid
Turvalisus loteriisaitidel

Turvalisus loteriisaitidel

Turvalisus loteriiplatsidel peaks olema kõigi lotosõprade jaoks esikohal. Enamik loteriikorraldajaid on oma klientide teabe ja raha kaitsmiseks kasutusele võtnud mõned kõige arenenumad turvasüsteemid. Siin on mõned põhjused, miks peaksite turvalisel loterii saidil mängima.

  • Isiklik teave- Interneti-loteriidel registreerimisel tuleb esitada isiklik teave, sealhulgas nimi, aadress ja telefoninumber. See teave ei tohiks olla kolmandatele isikutele juurdepääsetav.

  • Hoiused ja väljamaksed- parimatel loteriikorraldajatel on turvalised hoiustamise ja väljavõtmise meetodid, mis aitavad kaitsta kliendi krediit- ja deebetkaardi teavet.

Turvalisus loteriisaitidel
Loterii mängude ajalugu

Loterii mängude ajalugu

Esimene loterii, mis pakkus rahalisi võite arvestades auhindu, toimus esmakordselt 15. sajandil. Kuid enne seda oli ka teisi loteriide vorme, nagu Keno, mille päritolu pärineb Hiinast, mida mängiti aastatel 205–187 eKr. Väidetavalt rahastas Keno selle aja jooksul mõningaid valitsusprojekte, näiteks Hiina müüri.

Loterii on arenenud mitmel kujul, paljud arenenud riigid kasutavad seda erinevate avalike ja eraettevõtete rahastamiseks. Näiteks 1612. aastal andis Ameerika Ühendriikides kuningas James 1 loa inglise loteriile, aidates koguda raha Virginias asuvatele inglise asunikele.

Loterii mängude ajalugu

Viimased uudised

Hasartmängude ajalugu
2021-02-09

Hasartmängude ajalugu

Hasartmängud on kuulunud inimeste kultuuri juba paleoliitikumist. Arvatakse, et hasartmängud on inimkonda juurdunud ja inimlik olemus on selle pahega tegelemine. Õitsev panustamistööstus, mida me täna teame, on aastate jooksul tohutult muutunud. Me kirjeldame hasartmängude ajalugu nii, nagu see on.