Uudised

October 13, 2023

Uuring paljastab, et USA Interneti-mängurid on reklaammaterjalidest üle koormatud

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Interneti-hasartmängud muutuvad USA-s üha laiemaks pärast seda, kui ülemkohus tühistas 2020. aastal PASPA (professionaalse ja amatöörspordi kaitse seaduse). Seda toetavad hiljutised uurimused, mis näitavad, et enamik võrguhasartmängijaid on iGamingu järjekindlate reklaammaterjalide tõttu üha enam üle koormatud. pakkujad. 

Uuring paljastab, et USA Interneti-mängurid on reklaammaterjalidest üle koormatud

Optimove'i uuringu kohaselt loobus 86% klientidest iGamingi pakkujatest ülekaalukate "ebaoluliste e-kirjade/teksti- või tõukemärguannete tõttu". Lisaks lisati uuringus, et 30% küsitletud osalejatest arvas, et turundus ja reklaamid on liiga palju, samas kui 68% pidas neid lihtsalt piisavaks.

Kuigi paljud inimesed ütlesid, et reklaamid olid põhjus, miks nad reguleeritud operaatorite tellimusest loobusid, teatas 54% vastajatest, et boonuseid ja sooduspakkumisi olid need, mida nad võrgus spordiennustusi ja kasiinomänge mängides kõige rohkem nautisid.

Vahepeal selgus küsitlusest, et 58% osalejatest teatas oma hasartmängukulude tõusu eelmisest aastast. Enamik põhjendas oma otsust rohkem kulutada reguleeritud kasiinod nende usaldust kogu majanduse vastu.

Valdav enamus küsitletutest (85%) ütles, et mängib hasartmänge vähemalt kord nädalas. Samuti teatas 59% vastajatest, et pärast pandeemia lõppemist on internetikasiinomänge mänginud ja spordiennustusi panustanud sagedamini.

Optimove lisas, et enamik küsitluses osalejatest teatas, et nad toetuvad oma hasartmängutegevuse reguleerimiseks veebipõhistele tööriistadele ja hoiavad kahjumi eelarve piires. Vaatamata sellele, et enamik inimesi (76%) pooldab spordiennustused hasartmängudega võrreldes teatas märkimisväärne osa neist (70%) endiselt mängimisest kasiino mängud.

Kuid 58% vastanutest ütles, et võrgus mängimise kõige ärritavam osa oli väljamaksete aeglane tempo.

Raportit avaldades ütles Optimove:

"iGaming-operaatorid peaksid eelistama konkurentsivõimelisi koefitsiente, kasutajasõbralikku liidest ja heldeid boonuseid, et suurendada mängijate lojaalsust. Vastutustundlikud hasartmängutööriistad on usalduse ja mängijate hoidmise jaoks üliolulised. Isikupärastatud asjakohased sõnumid eelistatud suhtluskanalite kaudu on turundusväsimuse vältimiseks hädavajalikud."

Kõige ajakohasema järgi USA hasartmängude statistika, on aktiivsete mängurite arv 57 miljonit ja piirkonnas tegutseb 2000 kasiinot. Enamik osariike jätkab online-spordikihlvedude ja hasartmängude reguleerimist Kentucky olles viimane turul turule tulnud Ühendriigid.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne
2024-04-12

Nädala parimad uued online mänguautomaadid: 12. aprilli 2024 väljaanne

Uudised